Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhat egy gyerek...

Bia678 kérdése:

Hogyan fogyhat egy gyerek fogyókúra nélkül?

Figyelt kérdés
A 14 éves lányomon van egy kis felesleg, ami eléggé zavarja és ezért szeretne fogyni. Én nem vagyok teljesen tisztában azzal, hogyan foggyon le, hiszen gyerekeknek ugye nem szabad fogyókúrázniuk, mert még fejlödésben van a szervezetük meg minden. Szóval én arra gondoltam, hogy egészséges étrenddel és mozgással sikerülhetne neki leadni a felesleget. Szóval az étrendböl tlejesen kiiktatnánk a cukrot és a szénhidrát mennyiséget is csökkentenénk. A zöldségeket és a gyümölcsöket nagy mennyiségben fogyaszthatná, plussz tojást meg joghurtot is. És sok zöldteát is ihatna. Mozgásnál meg arra gondoltam, hogy reggel, éhgyomorra futhatna meg biciklizhetne, mert ùgy hallottam, hogy a kardió mozgásformák éhgyomorran nagyon jól égetik a zsírt. Emmelett meg szokott még délutánonként sportolni. Szóval mit gondoltok, így ezzel a módszerrel le fog tudni fogyni?

2016. márc. 30. 22:24
 1/5 anonim válasza:

Ez így teljesen megfelel, ahogy leírtad.

Arra viszont figyelj, hogy nem mindenki bírja a mozgást éhgyomorra, pláne ha előtte nem nagyon sportolt. Nagyon hamar leeshet a vércukorszintje, én is így vagyok ezzel, pedig évek óta sportolok.

Persze lehet hogy ez nála működik, csak azért írtam, hogyha nem megy, akkor ne eröltessétek, mert akkor többet árt mint használ.

2016. márc. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a tanácsodat! :)
2016. márc. 30. 22:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Reggel éhgyomorra inkább biciklizzen, a szobabicikli pl tökéletes, és azt nem is unja az ember, tud közbe filmet nézni stb. A futás már megterhelőbb jóval, ráadásul gondolom edzetlen is, szóval sokat nem is tudna futni, biciklizni meg mindenki tud. Inkább aerob legyen mint kardio.
2016. márc. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó ötlet köszönöm! És körülbelül mennyi idö alatt lehetne észrevehetö a változás?
2016. ápr. 3. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Normális étrend és megfelelő sport mellett, havi 4-5 kilót lehet fogyni. Persze egy 14 éves fejlődő szervezetnek ne az legyen a legfontosabb, hogy gyorsan fogyjon, havi 2-3 kilós fogyási ütem teljesen megfelelő neki.
2016. ápr. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!