Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyerek fogyókúra tippje van...

Gyerek fogyókúra tippje van valakinek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és van egy kis súlyfeleslegem.Mindenki ezzel piszkál a suliban és most telt be a pohár ezügyben.Próbáltam esténként futni meg nem enni volt hogy 2napig nem ettem.Már kifogytam az ötletekből.Próbálkozzak még több módeszerrel vagy hadjam hadj fejlődjön még a szervezetem és lehet elmúlik 18-19 éves koromra ez a "probléma,,???
2016. márc. 12. 08:42
 1/5 anonim válasza:
35%

Ne legyél süsüke, a koplalás nem megoldás. Akárhogyan sanyargatod magad, az évek alatt felszedett felesleget nem fogod tudni leadni pár hét alatt.

A titok nyitja az êletmód váltásban van. El kell hagyni az egyszerű szénhidrátokat (fehér liszt, burgonya) és helyette lassan felszívödó szénhidrátokat (teljes kiörlésű pékáru, barnarizs, zabpehely) kell fogyasztani. Fontos, hogy rengeteg fehérjét fogyassz, ha eszel húst akkor leginkább csirkemellel tudod ezt megtenni, ha nem, akkor jó a szója, szejtán, tofu, hüvelyesek és egyéb zöldségek (ilyenkor figyelni kell a fehérje komlettálásra). Ebédhez a husi mellé legjobb a párolt zöldség, mellé egy minimális barna rizs. Fogyaszthatsz sovány tejtermêkeket is. Ha néha rádjőn a nassolhatnék, mértékkel szabad azt is, de lehetőség szerint a délelőtti órákban, de semmi esetre sem reggeli előtt. Gyümölcsöt is ekkor érdemes fogyasztani.

2016. márc. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hat ha nosz akkor csokken valamit egyel kevesebbet mint altalaban a lisztes cukros dolgokat kerul a felvagottat a zsirszalonat lehetoleg a sertest is ahogy van de neha belefer

Arra figyelj hogy zsiros dolgokat ne egyel magas szenhidrat tartalmu dologgal es este es reggel kerul a magas szenhidratot

Ez eleg arra hogy szepen lassan lead a sulyod es ne legyen semmi bajod tole

De ha izmosodni is szeretnel akkor ez keves lesz

2016. márc. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 13/lány 163cm 66 kg. Én futok, biciklizek, kézilabdázok. Semmit nem zártam ki az étrendemből csak az adagokat csökkentettem. Többet iszok, már a napi 2-3 elnassolt szendvics a múlté, jöhet a puffasztott rizs és társai! Ajánlom a kaloriabázis.hu-t, nekem sokat segített eddig is. Mindenképp kezdj el most változtatni, később csak nehezebb lesz!
2016. márc. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne villámdiétázz, mert negyede idő alatt visszajön az a pár deka mint amennyi idő alatt leadtad!
2016. márc. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A pufi rizs magaba nem jo ugyan olyan magas glikemias indexe van mint a rizsnek
2016. márc. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!