Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek a méretek...

Szerintetek ezek a méretek milyenek?

Figyelt kérdés

165 centi vagyok és 49 kiló.

Mindenki szerint sovány vagyok,én pont fordítva gondolom ezt.

Igen,emiatt pszichológushoz is járok.(nem csakis emiatt)

Mell: 80cm

Derék: 62cm

Csípő: 80cm

Combom: 42,5cm

Sok és őszinte véleményt kérek.

Előre is köszönöm.



2016. márc. 11. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
E szerint majdnem homokora alakod van vekonynak vekony az biztos de azert nem sovany esetleg egy kep ami latszik hogy mibol all az a 49 kg?
2016. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

Ezek nem mai képek,én napról napra foglyok mivel elvileg anorexiás vagyok..

Azóta vékonyabbak a lábaim,mint a képeken.

2016. márc. 11. 21:03
 3/10 anonim ***** válasza:

Anorexiás vagy? Igen.

Túl sovány vagy? Igen.

Hízni kellene? Igen

Ezek a méretek milyenek? Rosszak, eléggé.

2016. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ha őszinte véleményt szeretnél, megkapod! azokon a képeken, amik fenn vannak, még 5 kg simán elférne, de lehet több is! formás hátsód lenne, de a lábaid nagyon ropik. igyál fehérje port legalább, ha már enni nem akarsz!
2016. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

vékony vagy

pár kiló elférne még rajtad

2016. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
54%
Rám nem kell hallgatni de szerintem ez a tökéletes testalkat ( persze elvileg még híznod kéne ) de nekem ez a tökéletes és a normális nekem ez a célom ezért fogyózom szoval normális vagy :)) csak tartsd meg ezt a 47-48 kg-ot ...
2016. márc. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nagyon vékony vagy. Én ennél sokkal zsírosabb vagyok de még én se tartom magam dagadtnak :) de egy kis izmot felszedhetnél :) szerintem öt kilóval minimum több kéne hogy legyél.
2016. márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

semmi gond nincs az alakoddal, amiket kitettél képeket, nem látszik rajtuk, hogy anorexiás lennél, az utcán nap mint nap mászkálnak ilyen lányok akik egészségesek;

ha nem tetszik az alakod, akkor inkább tornázz, az sokkal eredményesebb és egészségesebb mint ha koplalnál :)

2016. márc. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ohh anorexia...

Egyáltalán nem vagy kövér, teljesen átlagos az alakod. Ha nem vagy megelégedve vele akkor nem fogyni kell, hanem edzeni rá. Megfelelő étrenddel és kitartással mindent el lehet érni ^^

(btw nagyon tetszik a bakancsod és nagyon tumblr-ös vagy ^^")

2016. márc. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó az alakod. Fogynod természetesen egy dkg-t se kell, de edzhetnél, hogy formásodj, és még is magadra szedj valamit.
2016. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!