Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túlsúlyos fiatal vagyok...

Túlsúlyos fiatal vagyok fogyókúra tippeket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

14 éves lettem 5 napja, és 70 kiló vagyok, 161 cm :/ (LÁNY!!!)tudnátok valami diétát ajánlani? most jöhet az, hogy még fiatal vagy de akkor is 70 kiló sok, szeretnék 10 kilot fogyni

SEGÍTSETEK LÉGYSZíVES



2015. júl. 17. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azert nem rohant senki a valaszokkal mert serdulo vagy,ilyen korban meg iszonyu fontosak a tapanyagok,nem szabad semmit megvonni a szervezetedtol.De mivel en is duci voltam tudom h milyen atrocitasok erhetnek a sok modellalaku csajtol ezert hat megprobalok par dolgot irni,amit megfogadhatnal.

Eloszor is : ne koplalj.Ha koplalsz a szervezeted raàll a raktarozasra,izombol fogsz fogyni -sziv is izom,legyengulsz stb- es meg hizni is fogsz mert a szervezeted bepanikol es minden szepen lerakodik.

Egeszsegesen kell taplalkozni es lassu fogyast kell kovetni ami olyan 0,5 kg hetenkent.Jo lett vna ha kuldol egy kepet mert en 168 cm 69 kg vagyok ami elvileg egy kg tulsulyvde edzek es futok ezaltal az izom ami nyomja a merleget es vekony vagyok.Ha csak az adatodat nezem elvileg 9 kgot kell leadnod legalabb.Ismetlem a tukor a fontos nem a merleg lehet h eros csontozatu vagy,vagy van rajtad izom.Na de ugorjunk.Dieta nincs testmozgas nelkul,kezdetben minden nap tornazz valamit.Ezt ugy ertem h ha nem birod meg a futast 'futkarozz' minden nap es majd raszoksz.Rubint Reka 20 perces tornait 14 evesen is lehet birni,kezdetben majd ki purcansz de idovel birni fogod :) "Szokasd ra" a tested a sportra ha edzettebb vagy es intenzivebben nyomod eddz heti 5szor pl ketszer futsz 4 kmt hetfon hasazol szedan labra tolod penteken meg felsotestre srb....Egy jo edzes 45-50 perces,itt a nyariszunet boven kitellik a napbol.9 kg fogyasr ne egy hinap alatt varj mig beindul az is olyan ket het korul szokott lenni...9 kg kb fel ev hiszen kesobb kevesebb feleslegbol lassabban fogsz fogyni.Nem tudom h hallottal e mar a striakrol ez akkor keletkezik ha a bőr nem birja az osszehuzodast es megszakad,fogyasnal feher szinben jelentkezik.A drogeriakban lehet kapni borfeszesitoket(Isana,Synergen,Nivea Q10 Energy) 1500 Ft kozul hasznald a kritikusabb teruletekre:has,belso comb,fenek alja es mellfeszesseg erdekeben is nap mint nap erdemes.A mellrol jut eszembe :sportmelltarto kotelezo,futasnal Nike 10 forintos futocipo nemart.

Na szoval etkezes.Korod miatt a semmi szot eltorolheted.Minden egyel csak mertekkel es a jobb minosegbol. Barna(!) rizs, teljes kiorlesu(!) kenyer, alacsony zsirtaltalmu(!) tej sajt sovany túró teljes kiorlesu(!) teszta.Azonban semmi cukor: csoki ,torta,fagyi,suti,keksz (jo reggelt szelet)stb. Ha nem szereted a zoldsegeket jo hirem van mert most megszeretheted.Teljes krumpli koret helyett par szem krumpli ha megkivannad melle sok salata zoldseg sovany hus ha lehet(csirke pulyka)(hal) Keruld a panirozott dolgokat a halat pl ne forgassatok be , fozelek is jo koretnek de keves rantassal keszitse anyud.

Az etrended igy nezzen ki: Semmi nasi.Minimum otszori etkezes,ami 3 ora idokozt jelol kb. Reggeli : Teljes kiorlesu kifli tojassal es sok zoldseggel Tizorai valami gyumolcs Ebed jo minosegi kaja Uzsonna egy natur joghurt Vacsora Salata egy kis csirkemellel vagy tengeri hallal...neten talalsz jo menuket...Tinedzser vagy egyel mindent csak egeszsegeset kis adagokban sok zoldseget gyumolcsot is ehetsz de inkabb nappal es az ne banan legyen mert abban soka a szenhidrat valamint sportolj sokat vigyazz a borodre igyal napi 3-4 liter vizet amit kiegeszithetsz zoldteaval ha nagyon kivanod az uditot a cukormentes edesitovel keszitettet "nassold".Ma mar mindennek van kaloriacsokkentett valtozata ha iszo yuan kivannad de ha teheted tarsd tisztan a dietad a hatekony fogyas erdekeben.

remelem segitettem szia:)

2015. júl. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

(Elozo vagyok)

Itt mindent megtalalsz. Olvasgasd az oldalt es ha van tovabbi kerdesed irj privatot.Sok sikert. :)

2015. júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az 1. valaszolot ketszer is felpontoznam, ha lehetne. leirt mindent pontosan. arra figyelj nagyon, hogy ne kezdj eszetlen fogyozasba, a kilok nem 1 het alatt mentek fel - lemenni sem 1 het alatt fognak
2015. júl. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) anyukám segítségével biztos menni fog :) :D
2015. júl. 20. 19:40
 5/5 anonim válasza:
Lényeg hogy csak húst,semmi növényit + egy kis mozgás.Gyorsan lefogysz majd.
2015. dec. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!