Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tini lányok! Ti hogyan fogytok?

Tini lányok! Ti hogyan fogytok?

Figyelt kérdés
igazából lehet nem is olvasgatnak itt 15-16 év körüli lányok.. de próba szerencse. :) 15 éves vagyok 172 cm és 66-67 kg. nem vagyok kövér én sem érzem magam annak de érzem hogy lehetnék csinosabb is. ugye mi tinik nem használhatunk fogyasztó szereket és hát bevallom a sport nem az erősségem de kérnék tőletek tanácsot. :) hogyan sportoljak mit egyek stb.. főként úszógumi és comb "problémáim" vannak. :) előre is köszönöm.

2014. jún. 30. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem Rubint Réka Add önmagad dvd-je segített:) Elég lassan fogytam tőle, DE akkor még szemetet is ettem mellette, szóval azért. Amúgy pedig teljesen hatásos, bár én az első sorozatot csak a feléig bírtam, a másodikat már végig. Minden nap megcsináltam a mmásodik sorozatot kb egy hónapig, aztán leálltam, visszahíztam, és most megint kezdem. egy hülye voltam, amiért leálltam, de most megint nekiestem és menni fog:)


15/L

2014. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gyúrós Gizi ***** válasza:
A konditermet ajánlanám. Ha elkezded és rendesen csinálod, akkor pár év múlva hálás leszel magadnak, mert bomba tested lesz. :) Próbálj meg tisztán étkezni, azaz semmi fehérliszt, semmi cukor, semmi egészségtelen kaja, és a legfontosabb, hogy napi 3-4 liter folyadékot igyál.
2014. jún. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


nagyon jó cikkek, tippek, ötletek :) hajrá :)

2014. jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hónap alatt majdnem 8 kilót fogytam úgy, hogy egyszerűen csak odafigyeltem az étkezésemre. Pl. egyáltalán nem ittam semmi cukrosat, csak vizet, de azt jó sokat (naponta legalább 2-3 litert), nem ettem fehér kenyeret stb. Sajnos én nagyon édesszájú vagyok, úgyhogy az édességekről nem tudtam teljesen lemondani, ezt úgy oldottam meg, hogy mindig csak reggel ettem ilyesmiket (mert akkor estére ledolgozom), és módjával, pl. 4-5 kocka étcsokit :) már ilyen apró változtatásokkal is el lehet érni látványos eredményeket. Meg persze mozgással. Én most fogok elkezdeni spinningelni járni, mert bár már nem szeretnék fogyni (171 cm vagyok és 54 kiló), visszahízni sem szeretnék, amire sajnos nagyon hajlamos vagyok, meg szeretnék izmosodni is :D
2014. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja egyébként 15/L vagyok (utolsó)
2014. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Insanity kardio edzés..garantált eredmény ha végig bírod csinálni én félidőnél vagyok és imádom :D
2014. júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!