Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok! Menstruáció alatt...

Lányok! Menstruáció alatt milyen mozgást választotok?

Figyelt kérdés
Nagyon szenvedek a fájdalomtól mikor megvan, viszont szeretnék pár kg-t fogyni, de így egy egész hét kiesik.
2014. jún. 15. 19:27
 1/9 anonim válasza:
37%
egyenes vonalú egyenletesen változó mozgást (lehetőleg gyorsuló mozgást)
2014. jún. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
15%
WC-n föl le mozgást... Tampon-itatás, és erkélyen ledobás.
2014. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ágyban fetrengés fájdalmak közepette. Amúgy 2-3 nap csak ilyen nagyon szenvedős, ilyenkor meleg tea, melegítőspárna, fájdalomcsillapító. Nem kell az egész hétnek kiesnie amúgy, veszel be gyógyszert, ott a tampon, aztán mondjuk elmész szimplán sétálni vagy kocogni. Amúgy se kell minden nap órákat mozogni, max. ilyenkor kicsit pihensz, esetleg könnyebb gyakorlatokat csinálsz max. 1-2 órán keresztül.
2014. jún. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Flector rapidot(a porosat) irass fel. Én simán futok akkor is 1 órákat is akár,holott régen nagyon a halálomon voltam, volt hogy suliba se mentem...
2014. jún. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én általában semmilyet :( első 2 napban nagyon rosszul vagyok, aztán meg utálok tamponnal sportolni, akkor mindig zavar. Tehát kihagyom azt a 5 napot.
2014. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Futás 2 tamponnal..
2014. jún. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 16. 08:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Ágyban fetrengés, flector néha enyhíti, de annyira nem hogy különösebben mozogjak.

+ Aktív futkosás wc-re a nálam járulékos hasmenés miatt.

Ennyi.

2014. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
En ha meg van ha nincs lejarok edzesre(thai box) es akkor tampon+betet mert hat ket oras egy edzes...es fajdalom csillapito. Igy nekem egy nap se esett meg ki. Minden edzesre le tudok jarni
2014. júl. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!