Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem menstruálok le tudok...

Ha nem menstruálok le tudok fogyni?

Figyelt kérdés
5 hónapja szültem 2 hónapot szoptattam azóta egyszer megjött 2 napig megvolt ,azóta semmi terhes nem vagyok , elkezdtem tornázni , futni de nem fogyok lehet befolyásolja a menstruáció ?Kismamák vagy aki megjárta ezt az úttat segitsen ! 40 perc torna 20 perc futás centibe sem megy le semmi ...ja és 15 -óra után nem eszek . 10 kg van rajtam pluszba.

2014. márc. 26. 09:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mióta tornázol?
2014. márc. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az hulyeeg, hogy 15 utan nem eszel...
2014. márc. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1 hete de még egy deka se ment le ......
2014. márc. 26. 09:48
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

1 hét alatt ne várj semmit...

Amúgy meg egyél napi 5x keveset! Lefekvés előtt 2-3 órával ne egyél, ne 3 után.

2014. márc. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Semmi egészségeset nem jelent ha spontán módon elmarad a menstruációd.


A zsírfelesleg sem jelent semmi egészségeset. Kezd körvonalazódni az összefüggés? Vizsgáltasd ki magad, és netán esetleg oda lehetne figylni arra hogyan élsz.


Mert ugye nem engem zavar a túlsúly, ha szeretnél magadon alakítani akkor a Te érdeked hogy rendbekapd magad. 5 hónapja nem rendszeres a ciklusod, lenne mit lefogyni és ilyen lazán állsz a dologhoz? Végső soron én is így állnék hozzá talán, lehet ez a természetes. A betegségekben sincs semmi rossz, egyszer minden elmúlik de azt hittem a többségnek számít az életben az egészség, erő, jó közérzet, szép test stb. ez volt az én 'dogmám'. :)

2014. márc. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon sokaknak sajnos rendszertelen a ciklusa ahogy nekem is ,szülés után meg pláne nem hiszem ,hogy betegség állna a háttérben de mindenképp kivizsgáltatóm magam. :)
2014. márc. 26. 10:47
 7/13 Andizsuzsi ***** válasza:
19%

Kedves kérdező!


Valóban sokaknak rendszertelenen a menstruációjuk, de ők elmennek vele orvoshoz. Az, hogy szoptatás alatt nem menstruáltál, normális, de hogy azóta sem, az már nem az. Hormonális probléma állhat pl. a fogyni nem tudás mögött is.

Viszont semmit sem írtál arról, hogy 3-ig mit eszel, márpedig a kérdésed kulcsa valószínűleg ott rejlik. Mert ha 3-ig van két tartalmas étkezésed megfelelő mennyiségű zsírral, hússal/tojással és zöldséggel, akkor nincs szükséged több étkezésre. De gyanítom, hogy ez nem így van.

2014. márc. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem se normális ez. Nézesd meg magad! Persze az orvosok szerint minden "normális." De jobban teszed, ha a saját megérzésedre, meglátásodra támaszkodsz.


"centibe sem megy le semmi ..." Ez is lehet az elmaradt mensi következménye.. ilyenkor egy nő vizesebb, puffadtabb.. szóval semmi esetre sem egészséges, ha nem jön meg.

2014. márc. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Reggelire :zsemle kevés vaj. ebédre: leves .uzsonnára :alma
2014. márc. 26. 14:40
 10/13 anonim ***** válasza:

túl keveset eszel és azt is szarul....


Róma se egy nap alatt épült fel ahogy tartja a szólás...


egyél magvas kiflit stb sok zöldséget, húst félét kevés tésztát rizst cukrot péksüteményt...

2014. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!