Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni, napi 5x van...

Luna0026 kérdése:

Szeretnék fogyni, napi 5x van tesi, plusz 3x 2 óra röplabda. Fogyóznék is szívesen, de nem tudom, mik azok az ételek, amiket kerülnöm kéne. Tipp?

Figyelt kérdés
AMI NAGYON FONTOS, HOGY A CSOKIT NEM TUDOM ELHANYAGOLNI, MERT CSOKI FÜGGŐ VAGYOK. ÉS A FAGYIVAL IS EZ A HELYZET. HA EZEKET MÉG ESZEM, ATTÓL MÉG FOGYHATOK?

2014. márc. 25. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
ennyi sport mellett, hogy lettél kövér? adataid? kép?
2014. márc. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de mikor alszol?
2014. márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2, gondolom éjjel alszik...én az előző, normális munkahelyem mellett megtudtam oldani a heti 10-14 óra sportot...a mostani mellett, amikor kb 60-70 órát melózom egy héten, akkor is megoldom a minimum 2, de inkább 4 órát...és emellett van egy háztartásom, amit vezetek, némi szociális életem és olvasok elég sokat (min 1000 oldal hetente)...amim viszont nincs: tv, és kényszer arra, hogy a net előtt lógjak minden nap ;)



szóval csak a prioritásokat kell felállítani ;)

2014. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Gondolom hogy elirtd a napi 5x.
2014. márc. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy csokifüggő fitnesz modell csajt.Ő úgy oldja meg ezt a dolgot,bármilyen furcsa,hogy nem eszik csokit.Mielőtt megismertem azt hittem,hogy ez a csokifüggő dolog valami elkényeztetett hülyeség szüleménye,de ő mondta,hogy ha csoki van a lakásban,akkor addig eszi amíg van,képtelen abbahagyni.Szóval ne legyen édesség a lakásban,akkor nincsen mit tenni.Ha ő verseny formát tudott hozni ilyen függőséggel,akkor neked is mennie kell.

És ne fogyózz mert fogyózni a tudatlanok szoktak.Diéta a neve,azon belül is szálkásító étrend.

2014. márc. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 aculluca ***** válasza:

az egész fogyás alapja a jó kaja. te meg csokit és fagyit zabálsz, felejtő.


dönts el mi a fontosabb.gondolom nem napi, hanem heti 5 tesi(ami a tesiórákat figyelembe véve 0 eredmény, plusz a röpi is inkább izmot fogyaszt mint zsír)erre még rá csokifagyizod magad, tökéletes kapufa.

körbe kéne nézni a testépítő étrendek között

2014. márc. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönök minden kommentet, nagyon hasznosak voltak.
2014. márc. 26. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!