Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem menstruálok le tudok...

Ha nem menstruálok le tudok fogyni?

Figyelt kérdés
5 hónapja szültem 2 hónapot szoptattam azóta egyszer megjött 2 napig megvolt ,azóta semmi terhes nem vagyok , elkezdtem tornázni , futni de nem fogyok lehet befolyásolja a menstruáció ?Kismamák vagy aki megjárta ezt az úttat segitsen ! 40 perc torna 20 perc futás centibe sem megy le semmi ...ja és 15 -óra után nem eszek . 10 kg van rajtam pluszba.

2014. márc. 26. 09:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

5hónapja szült, 2hónapig szoptatott, ilyenkor teljesen normális, hogy nincs még rendszeres menstruációja.


Kérdező, egy hét alatt ne várj csodát, fogyáshoz hosszabb idő kell. Ha így folytatod a táplálkozást, vagyis inkább annak hiányát, nem fogsz fogyni, sőt, hízni fogsz. Amit te csinálsz, az koplalás! Enni utoljára lefekvés előtt 2órával kell, az adagoknak pedig akkoráknak kell lenniük, hogy jóllakj velük. Nem szabad éheztetned magad.

2014. márc. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Annak,hogy nincs vérzésed,semmi köze ahhoz,hogy nem tudsz lefogyni.

Én 15 hónapja szoptatok,és még nem jött meg egyáltalán,de már 10 kilót fogytam.Szóval a kettő nem függ össze!

2014. márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

[link]


Nem kóros szülés után a menzesz elmaradása (sőt, normális).


A súlyfelesleg a kóros, és érdemes kezelni. A minőségen aluli táplálkozás mennyiségének lecsökkentése a fogyás érdekében nem igazán számít kezelésnek, mivel a túlsúly hormonális zavar eredménye. A kezelés a hormonrendszer egészséges működésének visszaállítása, kezdve az egészséges táplálkozással.

2014. márc. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!