Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Menstruáció alatt szoktatok...

Menstruáció alatt szoktatok futni? És ha igen, akkor intervallumot is?

Figyelt kérdés
Igazából haladnom kéne edzéstervvel, de mindig parázok, mert egyszer annyira begörcsöltem a futás alatt, hogy alig tudtam hazamenni. Vagy vegyek be mindig görcsoldót, akkor is, ha csak kicsit görcsöl?
2014. ápr. 11. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ma van a harmadik napom. És első nap nagyon nem volt humorom, tegnap mentem volna, egész jól voltam, de szakadt az eső és fúj a szél. Ma már muszáj lesz elmennem, mert kezd lelkiismeretfurdalásom lenni, de a fogam is fáj most meg. És csak kedden megyek dokihoz vele. De a rázkódástól jobban fáj. Szerintem én futás előtt fél órával nyomatok egy fájdalomcsillapítót.
2014. ápr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én első napon vagyok, ilyenkor annyi görcsoldó kell, hogy nyomi leszek tőle :D szóval fene tudja.

Főleg, hogy intervallum jön, az meg alapból nehéz.

2014. ápr. 11. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Én otthon tornázom, görcsölni se szoktam, de az első két napot mindig kihagyom, nincs negatív hatással semmire.
2014. ápr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem kevésbé fáj, ha akkor is edzek, amikor megvan. Viszont a teremben nekem csak a betét kényelmes és hát volt már, hogy elcsúszott. Na az ciki..
2014. ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!