Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók ti mit tesztek...

Fogyókúrázók ti mit tesztek hogy ne csábuljatok el menstruáció idején az édesség utáni vágyért?

Figyelt kérdés
Ma meg ettem 2 kókusz kockát, és ittam egy pohár kólát, hiába győztem le eddig de most nagyon kívántam! Ti is engedtek olykor?
2014. jan. 29. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Én engedek. Valójában minden nap sportolok menstruáció idején is, így kevésbé jelentkezik a pms, de azt az icipicit amit mégis megkívánok megeszem.
2014. jan. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is terveztem mára, de eléggé hirtelen begörcsöltem úgy ahogy mostanában nem fordult elő így " pihenek" és majd pótolom pénteken!
2014. jan. 29. 15:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Én alapjáraton elég édesszájú vagyok, nem csak mensi idején szoktam megkívánni az édességet.


Zabpelyhet vagy túrót szoktam különbözőféleképpen ízesíteni és ezzel ki is elégítem az édesség utáni vágyamat.

2014. jan. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is engedek. Hol jobb hol rosszabb. Nekem nem mensi idején hanem előtte 2-3 nappal szokott előfordulni.
2014. jan. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, ez csak a filmekben van, hogy a nők behisztiznek és csokit falnak, ha megjön nekik. Én sosem leszek kívánós, ha jön Vér néni. Ugyanúgy eszem, mint máskor. Akkor velem van a baj ?
2014. jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én fehérjeturmixot iszom olyankor van, hogy napi 3at is. amúgy csak egyet. de inkább az, mint a csoki
2014. ápr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!