Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kezdeti lelkesedés mindig...

A kezdeti lelkesedés mindig alábbhagy! Segítség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) 18 éves lány vagyok elég nagy túlsúllyal annak ellenére,hogy nem eszek sok édességet vagy nasit. Most belekezdtem Újév alkalmából egy fogyókúrás projektbe,és nagyon elszánt vagyok,úgy érzem készen állok új életet kezdeni egy új formában. A gondom az lenne,hogy az 1. vagy 2. héten a lelkesedésem mindig alábbhagy és olyankor elbizonytalanodom,hogy megéri e ez. Nagyon szélsőséges ember vagyok,vagy tömöm magam vagy pedig alig eszem valamit,és szigorúan követem a diétás utasításokat. Nyárra szeretnék szépen lefogyni. Lenne itt valaki aki szintén fogyózik és akivel napi szinten tudnánk bátorítani egymást? :)

2014. jan. 4. 22:43
 1/4 dia1127 válasza:
Szia. Írtam privát üzenetet :)
2014. jan. 5. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fogyózni kell, hanem étrendet váltani.
2014. jan. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is azzal küzdök, amivel Te és ugyanígy állok a dolgokhoz. Jó ötlet egymás biztatása, benne vagyok, ha gondolod írj privátot. :) 19/L
2014. jan. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2014. jan. 5. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!