Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szédülés lehet a diétától? Mi...

Szédülés lehet a diétától? Mi lehet a baj? (lent)

Figyelt kérdés

Kicsit több mint egy hete kezdtem el a diétám, vagyis jobban odafigyelek arra hogy mit eszek, vagyis gyümölcsöket, zöldségeket, húst, tojást, salátákat ilyesmit eszem csak. Minden pékárut, csokit édességet elhagytam. Ami nehéz volt, mert azelőtt mindennap (!!!) ettem legalább egy szelet sütit, hamburgert, csokit vagy valamit. Viszont most amióta elkezdtem, kezdek egyre gyakrabban beszédülni mikor felállok vagy hirtelen csinálok valamit. Ilyen volt már régebben is, csak most gyakrabban van, és valahogy amióta elkezdtem ezt a diétát azóta tűnt fel megint.

Lehet valami köze hozzá? vagy az égvilágon semmi?

Az biztos nem lehet hogy koplalok vagy ilyesmi, mert sokat eszem azokból amit leírtam, napi 4-5x.

(168/58)



2014. jan. 28. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Alacsony vércukorszintjeid vannak,és amikor már túl kevés az agynak is ez a szint akkor jön a szédülés, figyelem zavar,majd remegés,aztán izzadás és aztán ájulás.

Szőlőcukrot tarts magadnál,és ha ez történik,.. 1-2 szemet vegyél be és maradj nyugton 15 percig.

Utóirat:

A szénhidrátot ne vond TELJESEN meg az étkezésből,mert az káros.

Nap 100 g (lassú felszívódásút) mindenféleképp hagyj meg,ha meg többet mozogsz egy nap,legyen ez 150g

2014. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert a szervezetdnek szénhidráthiánya van. Naponta átlagban minimum 100150 g szénhidrátra van szüksége a szervezetnek, ezért igencsak káros, ha valaki teljesen kiiktatja az étrendböl a kenyér/tészta/rizs/krumpliból készült ételeket. Ezekre szükség van, csak túlzásba nem szabad vinni.


A szervezeted most igenis koplal, mert ugyan lehet, hogy te nem vagy éhes, de hiányzik a legalapvetöbb tápanyag az étrendedböl. Jobb, ha ezen minél elöbb változtatsz, mielött komolyan megbetegszel.

2014. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm:/:) és akkor szénhidrátot miből lenne a legajánlatosabb bevinni? mit egyek még pluszba?
2014. jan. 28. 19:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Reggelihez nyugodtan ehetnél teljes kiőrlésű kenyeret, hozzá főtt tojás, zöldségek.

Tízóraira gyümölcsöt.

Ebédre barna rizs vagy köles hússal és salátával.

Uzsonna 1 joghurt.

Vacsora saláta hússal, cottage cheese, sovány túró

2014. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm :)
2014. jan. 29. 16:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!