Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétától tudnák lefogyni?

Milyen diétától tudnák lefogyni?

Figyelt kérdés

72 kg és 163 cm magas vagyok. Egyáltalán

nem vagyok megelégedve az alakommal.

Főleg a combjaimmal. Sokat is stresszelek

emiatt mert, mindenki vékony. És csak a

vékony lányokra találhatók jo ruhák pl.

farmernadrágok

15/L


2013. jún. 10. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nahát, a stresszelést és a kort kivéve minden stimmel, nekem is feltűnt, hogy mennyivel könnyebb lenne nadrágot venni karcsún...

Nem csoda, hogy nem vagy megelégedve az alakoddal, ez a súly csak akkor nem lenne egyértelműen sok, ha igen szokatlanul izmos lennél, azt hiszem.

Nos, én, mint hedonista, az életmódváltásban hiszek, már csak azért is, mert én aztán egy napig sem szenvedtetem magam. S mivel viszonylag sokat kell fogynod, ez egy hosszútávú projekt, nem csinálhatod valami durva módszerrel, mert ha kicsit is normális vagy, kiakadsz és dobod az egészet hamar, ha nem, akkor kicsit beleőrülsz, OK, van enyhe esély valami harmadik esetre, de akkor meg valami hiányjelenséged lenne...

Ha visszaolvasol, elég egyszerű megtalálnod az alapot, amit a legtöbben vallanak: gabona és nagy keményítőtartalmú ételek, cukrok minimalizálása vagy totál elhagyása, nyilván mozgás, ne koplalj, ésatöbbi. Nem mindenki mondja ezt, de sokan.

De utána már különböző csoportok véleményét olvashatod s némelyek nem veszik figyelembe, hogy Te egy egyedi ember vagy, aki meg se tud csinálni bármit, amit egy másik ember, de nem is kell, s a testünk sem működik teljesen egyformán...

Hogyan étkeztél eddig? Mozgás? S kész vagy-e nagy változtatásokra, illetve mihez ragaszkodsz mindenképpen?

2013. jún. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat nagyon össze-vissza eszem, de viszont mem eszem édességeket. Kiskoromtól kezdve nem eszem zöldségeket. Naponta mozgok fél órát. futás meg hasamra edzek
2013. jún. 10. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!