Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni gyorsan?

Hogyan tudnék lefogyni gyorsan?

Figyelt kérdés
A nyáron le akarok fogyni 30KG 2 hónap alatt hogy tudom elérni (ha valaki tud valami jó diétát aszt is leirhatja)
2013. jún. 8. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehetetlent vársz. Nem létezik 2 hónap/30 kiló fogyás. Ahogy nem is 2 hónap alatt híztál 30 kilót.


Fogyást úgy tudsz elérni, hogy kenyér helyet húst vagy zöldséget eszel, cukor-tej helyett gyümölcsöt.

2013. jún. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

SEHOGY, ESZEDBE SE JUSSON!!!!!

1. lehetetlent vársz

2. ha sikerülne is csak izomból fogynál nagy koplalás árán!! Aminek később a tripláját szednéd fel!

3. Úgy tudsz fogyni ha kevesebb kalóriát viszel be mint amit elégetsz, azaz kevesebbet eszel és azt is csak minőségi kajából sovány hús, túró stb és rendszeresen mozogsz!!

2013. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges,amit akarsz.Napi kétszeri kb 2,5-3 órás intenzív kardiós edzés (fittness,futás).Folyadékra,ásványokra,vitaminokra és a tápanyag bevitelre nagyon odafigyelni.Nyugodtan lehet enni mellette normálisan,még is fogyni fogsz.Figyelj a szervezeted jelzéseire és tartsd be a napi 8 óra alvást.
2013. jún. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Tapasztalat - tudomány:

A mozgás nem fogyaszt (én elég gyakran 3 órát edzem, ebből 1 óra kardio, a többi az amire futja / gyógytornás erősítés) Nem fogok elfogyni..


Természetesen megvan a magyarázata is annak, hogy miért nem fogyaszt a mozgás illetve miért kellene irracionálisan sokat mozogni elég kis fogyáshoz is.


Továbbá normál étkezés mellett simán hízhat az ember még intenzív edzés, sok mozgás mellett is. A normál étkezés általában elég gáz.


Egyszerűen heti 1 kiló zsírnál nem tud a testünk többet felhasználni. A kémiai reakcióknak sebességük van, még ketózisban is felső korlátokba ütközik a zsírok lebontása, sebesség korlátba. Emiatt van a kb. 1 kilós heti fogyás határ. Lehet kicsit több, de nem számottevően. Ezért 2 hónap alatt 8-10 kilónál több fogyást irreálisnak tartunk bármilyen módon is. Késsel, plasztikával persze más a helyzet.


Mindez azért fontos, hogy az ember ne ringassa magát olyan álmokba, amik miatt később nagy kudarc éri..

2013. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Minek híztál meg gyorsan?
2013. jún. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"A mozgás nem fogyaszt"


Honvédségnél 1 hónap alatt dobtam le 10 kg-ot és nem volt egy fittnessz központ,mindössze többet mozogtam és nem anyuci főztjén voltam.(70-ről 60-ra mentem le,mikor már áthelyeztek és nem volt a kötelező mozgás 5 hónap alatt híztam 20 kilót).


Ennyit a fotelben fogyásról.


Lehet ábrándozni.....

2013. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem úgy érti, hogy nem fogyaszt, hanem hogy a kalóriadeficit a lényeg, hiába mozog rengeteget, ha többet eszik.
2013. jún. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%

Úgy értem lesz.arom a katonákat. A stressz és a kevés/sz.ar kaja van akinél soványodást okoz. A RÁK IS .-.


Szomorú, hogy nem disznóölés van a katonaságban és hogy a derék honvédek nem sonkát és szalonnát kapnak enni (gondolom nem túl paleós a kaja egy laktanyán).


De általánosságban: egy küzdősportoló vagy puhány, vagy még kemény edzések mellett is lehet zsíros az ember, mert a mozgás nem fogyaszt.. Ezen nincs mit pörögni, így van. Tökéletesen alátámasztható.


Persze ha egész nap gyalogolok, nem is eszem 'katonásdit játszom' akkor a rossz körülmények miatt soványodom. Megesik, nem kapcsolnám össze ezért a mozgást a fogyással.


Fotelban ülve, sz.ar kaját fogyasztva valóban legjobban lehet hízni, mert még a rendszeres testmozgás inzulirezisztencia csökkentő hatása sem érvényesül.


Viszont ha az ember nem eszi cukorbeteggé magát, rendes ételekkel lehet idegesítő, de fotelban ülve is lehet szálkásodni. Fogyni. Csak értelmetlen dolog nem edzeni az izmokat.

2013. jún. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
xDxDxD
2013. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 shraddha válasza:

Kedves Mad Man!


Hát ez elég húzós történet, két hónap alatt a 30kg! Felteszem a testsúlyod jócskán a mázsa felett van.

A baj ott kezdődik, hogy máris "jövő időben" fogalmazol. Azt javaslom, először még egyszer gondold végig.



"Krokodil Módszer:)" (csak saját felelősségre!)

2013.06.03 este 20:00-tól-2013.06.08. este 20:00-ig 90.2kg-ról lefogytam 85kg-ra!!! Ez több mint 5 kiló, 5 nap alatt. Még két nap van hátra. így egy teljes hét, 7kg!!! testsúly csökkenést hoz a konyhára. Egy arányszámolással kijön , nálad ez mennyit jelent.

A lényeg pofon egyszerű:


Egy átlagos egészségi állapotú felnőtt ember kibír egy teljes hetet(PIHENÉS MELLETT!!!) színtiszta koplalással. Ez azt jelenti, hogy ásványvíz/zöld tea(cukor nélkül!!!) kívül semmi másra nincsen szükség. Ez a tapasztalatom. Ez egy tény. A test sok víz bevitele mellett nem kap semmit. A harmadik napon egy "váltás" megy végbe a szervezetben. Átvált a test "kannibál" üzemmódba, és elkezdi önmagát enni napi egy kilót veszítve súlyából. Lényeges elem: NE CSINÁLJ SEMMIT csak pihenj ez alatt. Erre a vércukor alacsony szintre esése miatt van szükség.


Kórházi körülmények között egy "kroki" koplalás idejét testzsír aránytól függően akár többszörösére is meg lehet nyújtani, plasztikai sebészeti beavatkozással lezárva a folyamat végét.


A fent leírtakat aztán azzal kombinálod-folytatod amivel akarod. Sok kitartást kívánok hozzá, akármi is legyen a módszer.

2013. jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!