Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit edzek hogy fogyjak?

Mit edzek hogy fogyjak?

Figyelt kérdés

86kg vagyok 158 cm 17/L, mit ajánlotok edzéshez, hogy fogyjak de nem izomból akarok.

Válaszokat köszönöm :)



2016. márc. 6. 16:40
 1/3 anonim válasza:
50%

Igazából már írtam erről szóval bemásolom ide ha nem baj..


Először is ne feltétlen gondolj arra, hogy huu nekem most le kell adnom ennyi meg ennyi kilót, mert hamar elveszíted a lendületed meg a kedved.

Én közel 20 kilót adtam le egy év alatt (jó, ezt lehet hamarabb is teljesíteni, nem siettem el, na meg most figyelek oda rá igazán).

Úgy csináltam és úgy csinálom, hogy napi ötször, legfeljebb hatszor kajálok, és egészségesen kicsi adagot, amivel jól lakok. Mivel eléggé édesszájú vagyok, ezért nálam egy apró csoki vagy nasi eléggé alap naponta, viszont egy étkezésnek számítom. A sok megmondó szakember majd lehurrog hogy ez hülyeség, meg hogy salátán kell élni a fogyáshoz, én ezt nem így gondolom. 1800-2000 kalóriát fogyasztok naponta, ez a testalkatomnak (92-93 kg, 186cm) az egészséges fogyás szintje.

Nagyon fontos, hogy felejtsd el a cukros üditőket, kávét ihatsz, de napi 2-3 liter vizet igyál meg, ezáltal a szervezeted hamar ki fog tisztulni a méregtől. Műanyag kaját is érdemes elfelejtened, tehát semmi mekizés.

Már ennyivel is beindul a fogyás, de érdemes edzened mellette. Én futok kétnaponta 5km-t, bár szerintem neked lehet inkább aerob mozgást kéne végezni (Rubint Réka és társai).

Hirtelen ennyi jutott eszembe:) Én kifejezetten elégedett vagyok már magammal, de még túlsúlyosnak és még mindig kissé kövérnek látom magam, de az intenzív mindennapi futás és has/melledzés mellett szerintem fel tudok készülni a strandszezonra:D

Ne siesd el, ne a mostani nyár motiváljon, inkább a jövő nyár, vagy az év vége, addigra már nagyon nagyon látványos eredményt érhetsz el. Aztán majd amikor időközben elkezdenek dicsérni hogy milyen jól nézel ki, nagy löketet fogsz kapni, higyj nekem:)

Sok kitartást!

19F

ja amúgy most 92kg/187 centi vagyok

2016. márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsaid :)
2016. márc. 6. 19:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a FitnessBlender videókat ajánlom. Az oldalukon ki tudod választani, hogy melyik testrészre szeretnél edzeni, milyen nehézségi szinten. Rengeteg videójuk van és nem szól alattuk idegesítő zene, teljesen normálisan beszélnek benne amitől nem kapsz idegbajt, és ingyenesek! :) Magamon is látom, hogy hatásosak, de több videójuk is van, amiben előtte-utána képeket küldtek be nekik, akik az ő módszereikkel edzettek.

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=6pWXy9AXO3E

2016. márc. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!