Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak/edzek?

Hogyan fogyjak/edzek?

Figyelt kérdés
172 centi vagyok és 93kiló(viszont nagymellű és erős csontozatú,kb 75kilósan csinos vagyok) Most szeretném elkezdni a diétát(alapszabályokat azért ismerem:sok zöldség,szénhidrát kerülése,csirkemell,tengeri kütyük,túró,tojás...) Viszont az időm és energiám véges. 8hetes és 2,5 éves gyerekim vannak. A héten megyek edzőterembe(oda is csak este fogok eljutni,amikor már amúgy is hulla vagyok) Szóval...ott milyen edzést ajánlotok?És étkezést hogy oldjam, meg,amikor egész nap éhes vagyok?(talán mert nem ülök le sose eleget enni,hanem egész nap csipegetek)Étrend tipp? Nem azonnal szeretnék lefogyni,de szeretném ha karácsonyra már látszódna!
2013. szept. 24. 10:17
 1/3 A kérdező kommentje:
azt még fontos hozzá tennem,hogy nem szoptatok.
2013. szept. 24. 10:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Erősítő edzés (súlyokkal vagy saját testsúllyal) és szénhidrátszegény, tej-gluténmentes táplálkozás (húsokon, zöldségeken alapuló szálkásító táplálkozás). Ez a legegyszerűbb.
2013. szept. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 keri monika válasza:

A csipegetes az hizlal.. Alapbol a rendszertelen eves hizlal.

Edzo teremhez allits ossze egy edzotervet amit kitartassal birsz.

Eleinte nem szabad meg erolteto gyakorlatokat csinalni az klarlapoktol kell kezdeni. Pl 10 perc futas, 3kg sulyal edzeni es minden alkalommal az edzoteremen a futast 2 percel kell fel vinni .

Egy nap 4x kell enni keveset.

2013. okt. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!