Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le, ha nincs...

Hogyan fogyjak le, ha nincs pénzem semmire, viszont van rengeteg túlsúlyom és rengeteg szabadidőm?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs munkám, ezért pénzem sincs, a szüleimmel élek, pofám nincs kérni tőlük pénzt, hogy saját magamnak vegyek "diétás" ételeket, ezért azt kell ennem amit ők esznek. Drága edzőre nincs pénzem, így a mozgásom is perpill kimerül annyiban, hogy naponta sétálok 1 órát. Eléggé el vagyok keseredve, és kilátástalannak tartom, hogy mostanában lefogyjak. :( valószínűleg valamilyen betegségem is van, mert kimarad a menstruációm, és hullik a hajam, de az endrokinológus nem foglalkozott velem, azt mondta teljesen egészséges vagyok. Tudna valaki tanácsot adni? =/

22/L/165 cm 100+ kg(nem igazán mértem mostanában)


2016. jan. 14. 07:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Akor talán a súlyod van kihatással az egészségedre. Túlsúly hajhiányt és rendetlen vérzést is okozhat.

Nem kell egész nap mozogni. Miért írod ezt? 100+ kiló vagy, nehéz. Persze, hogy sz*r elkezdeni, először csak 5 percig fog menni a kardió, aztán 10, aztán a végén másfél óra. Ha nem kezded el, nem fogsz alakulni, erősödni.A sport nehéz, izzasztó, annak kell lennie ahhoz, hogy hatásos legyen. Meg kell ugrania a pulzusodnak, a határaidat feszegetni, így fejleszt. ha mindig csak azt csinálod, amit amúgy is bírsz (pl egy óra séta), akkor soha nem fogsz alakulni semmilyen irányba. Ne mondd már, hogy 22 évesen nem ismered a sport mechanizmusát.


Az egy zsömle baromságot hagyd el, a koplalás nem fogaszt.

2016. jan. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nos, pontosan ez a hiba, hogy naponta 2x eszel.

Sokszor kell keveset enni, hogy a szervezet (gyakrabban dolgozzon az anyagcserével) sok folyadékot inni (vizet, teát) és nem kényelmesen sétálni, hanem gyors séta, hogy kiizzadj :-)

Kiváló és tápláló étel lehet pl. a zabpehely (olcsó) tejjel, joghurttal egy kis almával - jóllaksz vele és sokáig tart a hatása.

1 kg virsli 450 ft körül van a LIDL-ben, reggelire 3 sült virsli felkarikázva 3 tojással pl nem drága és remek kaja akár kenyér nélkül is :-)

Ha valaki kétségbe vonná, amiket leírtam, akkor így fogytam le 10 kg-ot és nem 100 voltam, hanem több.

2016. jan. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

először is menjél a nődokihoz, mert nem egészséges, hogy nincs mensid. persze ha nem akarsz gyereket, vagy nem zavar ha később vmi visszafordíthatatlan betegséged lesz, akkor nem kell.


ha annyi szabadidőd van akkor sétálj többet, tornázz otthon (kímélően!), mozogj! és egyél normálisan

2016. jan. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%

kifogásokat gyártasz!

nem kell 5 órát sétálni, 1-1,5 de tempósan. ömleni fog rólad a víz? az a jó!

2016. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A napi 2 evéssel semmi baj, ha az adott ember jól érzi úgy magát (az időszakos böjt amúgy a legtöbb nőnek nem fekszik, hosszútávon semmiképp, de van, akinek igen). Az összetétel és mennyiség számít a testnek igazán. Természetesen ha valakinek nem jó a 2 evés, az egyen többször. (Én nem fogok, sokkal jobban érzem magam így :D S megvannak az egészségügyi előnyei is.)


Nos. Világops, hogy az étrend a legfontosabb és hogy némi szénhidrát köszönő viszonyban sincs a test igényeivel. Tényleg így eszel otthon??? Mi van a fehérjével (s a zsírral, mert az is esszenciális tápanyag. a szénhidrát pont nem) s a vitaminokkal, ásványi anyagokkal???

Nem hiszem, hogy a szülők üres krumplit és 1-2 zsömlét esznek. S csak mert nincs munkád (nekem sem, de iszonyú rég), még enned kell rendesen (szívesen adnék az ezirányú önérzetemből vagy minek nevezik ezt, nekem bőven sok van).


1 óra séta valóban nem hű de sok, de valami. Nekem annyi sincs, pedig régen 2-3 óra is volt, plusz teljesítménytúrák (25 kg plusznál semmi gond nem volt a hegyekben, lehet, hogy 40-nel más lett volna). Attól sem fogytam, hja, az evés a fő...


Otthon tornázni is lehet, rengeteg videó van, könnyebbek is. Nyilván futás és ugrás jó ideig eszedbe se jusson, nekem 64 kilósan se esne jól, annyi mást lehet csinálni. Tegnap nyomtam egy teljes testes edzést jobbára súlyzókkal, nem volt nehéz, inkább kellemes :) Kalóriát nem égetett sokat, de nem arra, hanem az izmok megtartásáért s a közérzetem javításáért van.

2016. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia 😊

Voltam ebben a cipőben mint te 95 kg voltam....

Este nem szabad enni...

Rengeteg víz...séta után egyél...mert a mozgás után biztos hoogy leesik a cukros és éhes leszel...

ha unod a vizet ...valamilyen tea...cukor nélkül...(pennybe az őszibarack maracuja 85 ft....100 ft ..simán ha nem akciós )

Tényleg ..inkább mozgás mint koplalás...

Majd Írj ha van fejlemény...

2016. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!