Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 34 kg túlsúlyom van. Ha...

34 kg túlsúlyom van. Ha lefogyok lógni fog a hasamon a bőr? Nem csak a hasam nagy.

Figyelt kérdés
2014. márc. 31. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha fokozatosan megy le a felesleg, akkor nem fog lógni a bőröd.
2014. márc. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 31 kilót adtam le tavaly és nem lóg a bőröm sehol. Sokat edzettem, sok testápolót használtam, gondolom genetika is, de mivel már 35 vagyok így volt rá esély, hogy rosszul fog reagálni a bőröm, de szerencsére semmi gond. Ha nem valami eszetlen koplalással adod le 4 hónap alatt, akkor nem lesz lógós a bőr.
2014. márc. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy lógni fog, lehet hogy nem, ezt nem lehet előre tudni, bár hozzáteszem ez nem olyan őrült nagy fogyás lógós has szempontjából.

Hogy a saját példámat is mondjam: 30 kilót fogytam tavaly, állva nem lóg a hasam (nem is feszes), négykézláb viszont horrorisztikus, különösen hogy tele van striákkal :( amik igaz hogy fehérek de áááá nem is mondom tovább szörnyű (3 terhesség után, szóval hasból extrán "fogytam"). A felkaromon is lóg egy kicsit a bőr :(.

2014. márc. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

most ez érdekes kérdés.

mert tegyük fel lógni fog,de élsz lógó hassal 90 évet.

34 kiló túlsúllyal meg elpatkolsz 55 évesen infarktusban.

ebből a szemszögből jó biznisz az a lógó has.


arra figyelj esetleg,hogy úgy állítsd be a kalória csökkentést,hogy a heti fogyásod ne haladja meg az 1 kilót.

így megadod a testednek az esélyt az alkalmazkodásra.

és elmehetnél heti rendszerességgel abba a fagyasztó kamrába,nagy divat most,a szauna ellentéte,lefagysz benne,mint az állat,ez is növelheti a bőr rugalmasságát,mert kemény munkára lesz benne fogva.

2014. ápr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lassú fogyás a titok, azt tudja követni a bőr. Állíts be 2000 kcal körüli napi bevitelt, mellette ésszel, de mozogj (heti 3-4 óra, egyelőre bármi).


Súlyzós edzést kifejezetten javaslom, a petyhüdtség ellen a feszes izmok jó szolgálatot tesznek.

2014. ápr. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!