Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 nap múlva strandos rendezvé...

15 nap múlva strandos rendezvényre megyek. Hogy érjem el hogy ne szóljanak meg a túlsúlyom miatt?

Figyelt kérdés

Igazából apa egyik kollégájának a feleségétől tartok, aki tuti megszól majd hogy felszedtem pár kiló pluszt. Tényleg meghíztam egy kicsit, mivel az államvizsgát most tettem le és hetekig el sem mozdultam az asztal mellől szinte.

Meglátszik - tény. De le fogom adni, hogy most már mozoghatok. De 15 nap alatt nem fog menni és ezt nem is várom el magamtól.

Van önbizalmam, de ennek a nőnek elég nagy a szája, pláne hogy a tini lánya sportoló és jó alakja van. Múltkor összefutottunk és megjegyezte milyen sonkáim vannak :S

Van valami tippetek?


2012. aug. 5. 17:21
 1/3 intrepid ***** válasza:

Szólj apukádnak előre, hogy ő meg szóljon a kollégájának, hogy nem kéne beszólni, mert fene módon cvíder leszel, és akkor visszaszólsz.

Más. Ne készülj előre, hogy biztosan beszólnak, már most 15 nappal előtte, mert nem is biztos, hogy megjegyzést tesz.

Volt egyszer egy munkám, egynapos, a bejelentetthez képest túlóráztunk. Három, és egynegyed órát. Mikor mentem a pénzért, egész úton szívtam felfele magam, hogy miket mondok, ha nem akarják kifizetni a túlórát. Ahhoz képest, úriemberesen kifizettek, a negyedórát is egész órának fizették. Ezt csak azért írtam le, hogy ne mindig a legrosszabbat várd az emberektől. Vizsga, hogy sikerült?

2012. aug. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha beszól a hölgy, dicsérd meg te is a lógó melleit, a ráncos arcát, a kapa fogait, vagy a donga lábát... Bárkibe bele lehet kötni, és porig lehet alázni, ez nem nagy kunszt. Mindamellett jó nagy prosztóságra vall egy 30-40 éves nőtől, hogy 15 éveseknek szól be... Szerencsétlen, lehetnek gondjai. :)
2012. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ugyan, mit számít, ha beszól neked egy rosszindulatú idegen. Szerintem barátságosan konstatáld, hogy valóban, igaza van, de nem kell magyarázatra méltatnod. Te ugyis tudod, hogy miért van ez és ha változtatni akarsz és tudsz is rajta, az a Te dolgod. A sonkákról meg annyit, a legtöbb férfi nem kedveli a sovány csajokat (én sem), az inas, sportoló lányoktól meg egyenesen frászt kapok.

Egy nő legyen gömbölyű, kedves, szelíd ás legyenek sonkái, meg mellei. A sok girnyó fotomodell meg reklámozzon az ujságban, amit gyorsan ellapozhatok...

2012. aug. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!