Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatnék még 8-10 kg-ot?

Hogy fogyhatnék még 8-10 kg-ot?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron 5kg ment le úgy, hogy keveset ettem (nem koplaltam!), és minden nap sétáltam legalább 2-3 órát - nem egyszerre. Futni nem futottam, hanem szinte naponta még 45percet táncoltam. Jelenleg 163cm/53kg vagyok, de még mindig nem vagyok megelégedve az alakommal - főleg a combjaimat utálom. Elhatároztam, hogy lefogyok, már három napja mozgok, ma tudtam csak elmenni futni, de nem bírtam 20percnél tovább és nagyon el vagyok keseredve. Mit tehetnék a futáson kívül, illetve miket ehetek? Az jó, ha heti legalább ötször futok 20-25 percet? (természetesen ha bírni fogom, több ideig futok) Áprilisig muszáj lefogynom! Segítsetek!


16/L



2016. jan. 12. 18:34
 1/7 anonim válasza:

Szia ! A futáson kívül rengeteg sport van es ha nem akarsz elmenni kozossegbe sportolni akkor otthon is mozoghatsz pl. Vannak youtube on olyan csatornak ahol fitnesz gyakorlatokat mutatnak be én a fitnesblender-t szoktam nezni. Ezen a csatornan belul is tobb fajta sportot mutatnak be. Altalaban zenere szoktam csinalni ezeket mert ugy valahogy jobban megy. Futásrol annyit tudok (tesitanarom mondta), hogy 20 perc futas utan kezd "egni a zsir". En edzoteremben futopadon jobban birom a futast mint pl. az utcan, nem tudom miert szerintem sokkal jobb ott futni

Eteleknel egyel sok gyumolcsot, zoldseget csinalj turmixokat ezekbol, nehagy rendkivul finom ! . Csirkemell , hal barnarizs vagy akár köles.

Es ha ennyire surgos a fogyas akkor keruld a napraforgoolajat es valts at fozo olivaolajra (draga de nem hizlal)

A ragcsalnivaloknak mondj bucsut es a csokinak is. Nekem is borzalmasan nehez volt de ki kell birni. Inspirald es biztasd magad. Ha ezek tobbseget betartod es kitarto leszel hamar lefogysz :)

2016. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 jonymex válasza:
Ahhoz, hogy fogyjál az erőltetett gyaloglás 60 percig kétnaponta ugyan azt az eredményt adja, mint a napi 20-25 percfutás. Én azt mondom, hogy határozd meg, hogy kétnaponta erőltetett gyaloglasban megteszel minimum 4 km-t. Ezen kívül, csökkentsd a szénhidrát bevitelt. Biztos vagyok benne, hogy lefogysz áprilisig.
2016. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy írtatok!:) Folyamatosan bíztatom magam, nem fogom feladni - a nagybátyám is inspirál, ő sokat fogyott futással és diétával.

Egyáltalán nem volt erőltetett az a gyaloglás, imádok sétálni, főleg zenét hallgatva - illetve van két kutyám, velük is rendszeresen sétálok. Egyébként a 20-25 perc futás kezdetleges, még bele kell jönnöm.

Az étkezésről csak annyit, hogy én ezeket eszem általában: extrudált kenyér, puffasztott rizs, csirkemell sonka, körözött, zöldség és gyümölcs (alma, banán, mandarin, narancs, kivi; répa, saláta, uborka, paradicsom, paprika), néha-néha eszem barna kenyeret (lipóti magos vekni - nem tudom mennyire jó) illetve ritkán becsúszik egy-kettő szelet vajas kenyér, csirkemell, tojás, natur joghurt (aszalt gyümölccsel), kefír, túró, zabkása, levesek/főzelékek, nagyon ritkán pedig szoktam enni földimogyorót, ha van otthon

Napi négyszer eszem, minden nap iszom zöld teát és próbálom magam tartani a napi két liter vízhez.:)

Még egyszer köszönöm a válaszokat!

2016. jan. 13. 15:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Naponta többször kell keveset enni.Reggelihez egyél zöldséget.Hanyagold a cukrot,fehér lisztet.Sok gyümölcsöt egyél.Igyál sokat(vizet és ne üdítőket).Vacsorára salátát egyél.Egyél sok húst. Mozogj napi rendszerességgel.A neten találsz edzős videókat,azokat csináld.
2016. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
aztaaa. én is 16 vagyok, 163 cm és 53kg :D
2016. jan. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Ne haragudj, hogy megkérdezem, deee... te meg vagy elégedve az alakoddal?:s Csak azért, mert hát ugyan azok az adataink, és kicsit kíváncsi vagyok. .-. Én nem vagyok megelégedve azzal, ahogy kinézek.
2016. jan. 16. 19:42
 7/7 anonim válasza:
Nem, de sajnos nem tehetek róla...tavalyelőtt betegség miatt lefogytam 38,5 kg ra,majd a gyógyszerek és miattuk való hormonzavar miatt lettem 15kg al több. Csak annyi, hogy én nem mehetek futni, nem edzhetek, mert az ártana az ízületeimnek. Te szerencsés vagy! Menj és szaladj! Ne érdekeljen más mit mond. Ha le akarsz fogyni, akkor szedd össze minden erőd és az legyen a cálod. A lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödbe :)
2016. jan. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!