Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatnek?

Hogy fogyhatnek?

Figyelt kérdés
14 eves lany vagyok es 56-57kg.Nagyon leszeretnek fogyni hasrol es combrol,tudom hogy nem lehet csak egy bizonyos reszen fogyni.Milyen fogyokuras tippetek van?Jarjak kondiba?
2016. jan. 12. 18:08
 1/8 anonim válasza:
Velem csodát tett: háromszor-négyszer egyél egy nap kicsit, ha máskor éhes vagy igyál csapvizet, igyál sok vizet. Járj futni minden nap, vagy valami ugrálós mozgást végezz.
2016. jan. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
óhh viszont neked felülésezned kellene, és combra gyúrnod, irány a kondi! A sok víz, kevesebb egészségesebb kaja sem árthat.
2016. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem neznek hogy 14 evesen kondiba jarok?Amugy koszi a valaszokat
2016. jan. 12. 18:31
 4/8 anonim válasza:
hülyeség, az más ha valaki tömegnövelni akar..
2016. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
egyébként otthon is felülésezhetsz, és a helyedben beiratkoznék valami sportra, én rengeteg barátot élményt, gyűjtöttem anno edzésen, rengeteg j lehetőség van, valami biztos érdekel téged is
2016. jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat most fogok beiratkozni tancra:)de a foci is erdekel
2016. jan. 12. 19:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért pont felülés (amúgy a hasprés jobb)? Inkább teljes testes edzés vagy amit szeret, de azért jó, ha az embernek karizma is akad, rém ronda, hogy a nők zömének kisebb-nagyobb hurka van ott, mert nincs elég izom, hogy megadja a szép formát. Persze a gyúrásra ráér még, de valami szolid mozgás kell ebben a korban is.


Kérdező, az étrend az első. Válts egészségesebb életmódra s persze semmi drasztikus :)

2016. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom a valaszokat:)
2016. jan. 12. 19:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!