Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hiaba probalkozom evek ota,...

Hiaba probalkozom evek ota, nem tudok lefogyni. Segitenetek?

Figyelt kérdés

Tulsulyos kisgyerek voltam, sokat csufoltak miatta, igy miota az eszemet tudom, komoly gondjaim voltak a kulsommel. Altalanos iskola 7. osztalyaban aztan fogyokurazni kezdtem, lefogytam 170cm/65 kilora, majd a gimiben 60-ra. De ugyan ugy kovernek ereztem magam vegig, utaltam a tukorbe nezni, utaltam magam, ezert tovabb akartam fogyni. Ez viszont sajnos nem sikerult, sot, hizni kezdtem. Nem hormonalis okokbol, egyertelmuen lattam, hogy az eletmodom miatt. Valahogy bekattant valami, es ez az allapot azota is tart. Ugy vagyok vele, hogy ha becsuszott egy fel pogacsa, akkor mar ugyis mindegy, nosza zabaljunk fel minden hizlalot a hutobol. Ilyenkor szinte fel sem fogom, hogy eszem, utolag sokszor felidezni sem tudom, mit ettem meg. Anyukam szerint kenyszerevo lettem, utananeztem a dolognak, es szerintem is igen elkepzelheto. A sporttal is hasonlo a helyzet: vagy minden nap lenyomok egy masfel oras edzest, vagy hetekig semmit.. Pedig emlekszem, hogy mikor lefogytam, heti egy edzesre jartam, es a kajalas sem okozott kulonosebb gondot, megis hetrol hetre jottek az elismeresek. A fogyokura folyamatosan a fejemben kattog, allando napirendi pont az eletemben, hogy ugy mondjam "folymatosan fogyokurazok", megis mostanra 85 kilo vagyok a 175 centimhez. Nagyon zavar, ahogy kinezek, es a fogyas iranti vagybol fakado tobb eves kudarcelmeny is nagyon nyomja a szivemet. Utalom a testemet, millio komplexusom van emiatt, es nagyon szeretnem vegre lekuzdeni ezt az egeszet. Van esetleg valaki, aki jart valaha hasonlo cipoben? Nagyon halas lennek par tanacsert, motivacioert, otletert.

Koszonom!:))

19/l



2016. jan. 10. 15:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
2016. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2016. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!