Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák lefogyni? 13/l

Hogyan tudnák lefogyni? 13/l

Figyelt kérdés

Most 168cm vagyok és 53kg. Nyáron 49kg voltam, és szeretnék megint annyi lenni.

A töbiek szerint nem látszódik változás, de szerintem fogynom kellene. Milyen fogykóúrát tudnátok ajánlani?

(Aztóa úgy érzem mintha kövér és plöttyedt lennék, mások szerint sovány vagyok..)


2015. dec. 31. 01:32
 1/9 anonim válasza:
Szerintem pont jó a súllyod , keveset egyél többször és mozogj , kezdel nőiesedni....
2015. dec. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Emelgesd a helyesírási szótárat és fuss pár kört.
2015. dec. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igaza van másoknak. Ha plöttyedtnek érzed magad akkor sportolj. De fogynod teljesen fölösleges.
2015. dec. 31. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia


Ehhez a magassághoz ez a súly teljesen megfelelő. És ilyen korban normális ennyi súlygyarapodás, mert fejlődésben vagy. Persze, ha csinos és sportos alakot szeretnél, akkor mozogj rendszeresen és étkezz egészségesen, de koplalnod nem kell, a sültektől, friss zöldségtől, gyümölcstől nem fogsz elhízni. :) Így a szervezetedet sem szeméttel lakatod jól, hanem valóban egészséges és csinos leszel. :) De gyerek vagy, aki nem is kövér, így ha alkalomadtán cukrászdába vagy étterembe keveredsz, akkor nem kell mindig minden édessegről, finomságról lemondani, csak meg kell találni az egyensúlyt. :)

2015. dec. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell fogyni, mert még fejlődésben vagy, ezért számíthatsz folyamatos súlygyarapodásra. Még ezután kezdesz igazán nőiesedni, és ezt kár lenne megakadályozni egy fogyókúrával. Rendszeres, egészséges táplálkozás mellett sportolj, és csinos nő lesz belőled. ;)
2015. dec. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

fogsz egy jó éles bicskát és formára vágod magad. ez egy egyszerű, gyors, és hatékony módszer a felesleges zsír eltávolítására. kicsit fájdalmas, de morfiummal minden megoldható.


Ugyan mi a fenéért kéne fogynod? Ahogy az előttem lévők is írták neked csak egyszerű testképzavarod van.

2015. dec. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kell fogynod. Ne legyél beteg.

Ha puha vagy, akkor mozogj, sportolj.

Egyébként meg tudnék! Erre figyelj oda, mert nagyon gáz.

2015. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia , én is az előző válaszolókkal értek egyet de más okból , tavaly ilyenkor 168cm/63kg voltam ami egy kevés súlyfelesleget jelentett 13 évesen . Elkezdtem kalóriát számolni 1200 minden nap + úsztam és bicikliztem is , nyár végére lefogytam 46 kilóra ( nőttem két centit is ) amit azóta tartok is folyamatos 1800 kalóriás diétával és mozgással . Mindenki dicsérte/dicséri az alakomat ami szerintem is jó DE soha nem ehetek már pizzát , édességet soha nem hagyhatom abba a számolgatást és ráadásul "meggyógyulni" sem tudok mert ez nem anorexia és egészséges ételeket eszem szóval "sajnos" még azt sem mondhatom hogy rosszat teszek magamnak és azért kell abbahagynom . NE kezdj el kalóriát számolni , diétázni mert nem minden a külső , a vékonyság sőt még az egészség sem ! Én elértem amit akartam mégsem tudok neki örülni és ha tehetném visszacsinálnám az egészet és ennék megint mindent amit megkívánok 63 kilósan.
2015. dec. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem teljesen normális a sújod én is kb olyan nehéz és olyan magas vavagyok mint te és senki nem mondta h kövêr vagyok sőt általába az ellenkezőjét.

Ja és szerintem semikép se koplalj inkább sportolj mert ilyen idősen még nem kell nagyon fogyókúrázni.

2016. jan. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!