Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok lefogyni 1 hónap...

Hogyan tudok lefogyni 1 hónap alatt kb.10kg-t?

Figyelt kérdés
24/f 170cm magas vagyok és 70 kiló, és sajnos látszik

2016. jan. 9. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, max ha levágod egy testrészed, de inkább ne. :P Amúgy meg kezdj diétázni és mozogj többet, jó esetben lemegy havonta fél vagy 1 kg is.
2016. jan. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Zsírleszívással. Bár 170 cm 70 kg-ból... :-\
2016. jan. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én is 170 centi vagyok, és 75 kg. Nyáron voltam 72 kg, de nekem az már nagyon vékony volt. 60 kilósan úgyfogsz kinézni, mint a sok yolo-swag gyerek, akikről a gyerekméretű farmer is leesik. Szerintem gondold át.

A kérdésre válaszolva 10 kg-t sehogy sem adsz le 1 hónap alatt. Mértékkel kajálj, mozogj, sportolj valamit, és szép lassan lemegy.

2016. jan. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem december egytől ment le a mai napig 8kg. Ez egyrész rohadt egszségtelen másrészt szrencsére nem lóg a bőröm mert fiatal vagyok. ne akarj ilyen gyorsan fogyni mert vissza hízod. diétázz és mozogj többet. Már az is elég ha kisebb adagokat eszel többször mellette pedig sportolsz valamit. Én ha vgig nézek magamon már látom a változást de azt azért el kell mondanom hogy egyenlőre rosszabbul nézek ki mint amikor 100kg voltam még nincs kidolgozva szépen a testem mivel a zsírégetésre mentem rá.
2016. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3: 170/60-nal még pocakos is lehet valaki, ha nem valami izmos.


Kérdező, sehogy, max. a nagy részét vízből, ami nem fogyás.

Ha eddig elvoltál így magaddal, akkor minek kell azonnal fogyni, nem értem. Ez nem így működik.

2016. jan. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Heti 3x1.5 óra kemény edzés.

Reggeli kiadós. Ebéd kis adag. Este csak zöldség.

2016. jan. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!