Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 166cm 73kg vagyok.12/L Nagyon...

166cm 73kg vagyok.12/L Nagyon gáz! Ugye? Fogyni szeretnék!

Figyelt kérdés
Mit egyek? Mit sportoljak? Ha tudtok vmilyen oldalt ami segíthet edzésterv vagy kaja összeállításában kérlek írjátok le! Nyárig szeretnék kb.15 kg-ot fogyni! Előre is köszönöm ha segítetek!
2016. jan. 3. 18:49
 1/5 anonim válasza:

Hát ilyen fiatalon lehet hogy gáz.

Bár mongyuk legalább van mit fogni rajtad.

15 f

2016. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi de szerintem ha fogysz 15 kg-ot akkor is sok leszel. Én is 12 éves lány vagyok 160 és 44 kg. Szerintem röplabdázz vagy atletizálj. Egyél sok zöldséget és gyümólcsöt. És 8 óra után ne egyél.
2016. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

12 évesen szerintem ne oszd az észt, attól, hogy te 44 kg vagy, az nem szentírás.

58 kg teljesen jó lesz a 166 centihez.

Kérdező:

Cukros, fehérlisztes, zsíros dolgokat mellőzd.

1600 kcal-nál többet ne egyél, szénhidrát 160 g-nál ne legyen több.

Bicikli, szobabicikli, úszás jó, nem terheli annyira a tüdőt, mint a futás pl.

2016. jan. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ne egyél semmilyen lisztes dolgot, kerüld a krumplit, rizst stb.

Próbálj zöldséget gyümölcsöt és húst enni, ezektől nem hízol. Csinálj felüléseket naponta kb 20-30-at a karodra súlyzózz, a combodra fuss/biciklizz! Remélem tudtam segíteni!😊

2016. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj. 12 éves vagy, fejlődő szervezet. Vigyáznod kell magadra, hogy minden fontos tápanyagot bevigyél a szervezetedbe. Én annyit javasolnék, hogy kezdj el sportolni (akármit), étrendben pedig kerüld az ilyen zacskós édességeket, meg ilyen mű dolgokat. 12 éves vagy, élvezd az ízeket!:D Annyi finom dolog van a világon, nem kell Kitkat-tet meg ilyeneket enni:D Egyébként a magasságodhoz képest nem sok a súly. Lehet csak izmosabb vagy. Ezt nem tudhatjuk, ezt te tudod kideríteni a tükörben. Ha véletlen mégis fogyókúrába kezdenél, kérdezd meg az orvosod.
2016. dec. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!