Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 166cm magas 50 kiló vagyok....

166cm magas 50 kiló vagyok. Egyetlen problémám van hogy a belső combok összeérnek, de csak fent kb.3 cm hosszan. Fogyni nem szeretnék, de hogyan tudnám ezt a felesleget eltüntetni?

Figyelt kérdés
Évek óta rendszeresen tornázom heti 5 alkalommal, heti 3 alkalommal futok másfél órát. Pedig belső combokra is tornázom, nem értem ez a felesleg miért nem tünik el?
2009. júl. 29. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Leg Magic nevezetű gépet ajánlanám neked. Ez pont a belső combokat edzi meg.
2009. júl. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezt a gépet használom már 3 hónapja és semmi változás, pedig centivel is mérem :-((
2009. júl. 29. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Meg a térdnek sem tesz valami jót állítólag.


Próbáld ki azt, hogy leülsz a földre egy székkel szemben, nyújtott lábbal, és a lábfejeid közé veszed a széklábakat, úgy mintha a talpaddal kapaszkodnál bele kívülről (remélem érthető), olyan 10 centi magasan, jól jól szorítod össze és szép lassan számolj, mondjuk úgy háromszázig. Közben ne feszítsd, és ernyeszd el az izmaidat, csak folyamatosan feszítsd! Eleinte nem ott érzed majd, de egy idő után rájössz, hogy a belső combod dolgozik. (Masszív széket válassz, nehogy összetörd.)

2009. júl. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! én 161 cm vagyok és 51 kiló, nekem is picit összeér fent. Én is futok, az nekem jó, már kezd a combom vékonyodni. Ha ez nem segít, próbálj meg helyből rúgásokat csinálni, állítólag az feszesíti abelső combokat.

De amúgy biztos jól nézel ki 166 cm és 50 kilósan.

én is 49 kilóra akarok fogyni, és eddig egy hét alatt 1 kiló ment le . Még 2 kell. De amúgy nem is koplalok nagyon. De nem eszek cukrot, fehér lisztes termékeket.

2009. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nahát nekem a combajim nagyion össze érnek és idegesítenek. Van olyan hogy ki is sebesedik ha túl sokat sétálok
2009. júl. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!