Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 166Cm,52kg-os lánynak hány...

166Cm,52kg-os lánynak hány gram ch az ideális naponta, ha fogyni, de legalább súlyt tartani szeretne?

Figyelt kérdés

Heti 3x 1óra intenzív edzés mellett.

Tudom,hogy a magas ch bevitel nem jó diéta alatt, de egy átlagos szendvicshez a kenyér csak magába már 100g kb. (Bár paleo,és lenmag,és kókuszliszten kívül van benne tojás is) Vagy ez igy még nem olyan sok? Ebbe raknék 2 szelet glutén,szója,laktóz mentes pulykamellsonka felvágottat,egy kis tormát,és paprikát. Ez így jó reggelinek? Nem tudok egyfolytába csak fehérjét enni...Valamit vinni kell a suliba..


2014. okt. 15. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

200 g ch

napi egy szendvics meg van engedve, csak a töltéket jol állitsd össze, amit felsoroltál az jo

sok vizet igyál hozzá

2014. okt. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem értem, ha paleo magkenyér, akkor igen kevés benne a nettó ch, még kókuszliszttel is, ami elég szénhidrátos (a lenmagban szinte semennyi nincs)... Az elég okés alternatíva, másfél évig kb. magkenyéren éltem, persze ettem mást is, de azzal nem laktam jól. Most már különféle zsírbombákon élek :D


Ha csak a súlytartást nézzük, ehetsz sok szénhidrátot is, hisz a kalóriabevitel számít igazán. Az inzulin és zsírbontás szempontjából s más okokból is jó a szénhidrátcsökkentés, de hogy mekkora mértékben teszed, az a Te döntésed. Nekem nagyon le kellett vinnem, hogy halvány esélyem legyen fogyni, ami nem történik meg, de legalább energikusabb vagyok. De van, aki kevés szénhidráttal nem érzi jól magát.

Fehérjére nem tudsz alapozni, mert az túl sok lenne, s akárhogyan is étkezel, abból hasonló mennyiségű kell. Kevés szénhidrát esetén a zsírt kell felvinni, ha nem akarsz túl kevés kalóriát bevinni. A zsír laktat, de van, aki túl könnyen eszik belőle sokat, viszont szénhidráttal is hasonló a helyzet, ami az utóbbit illeti, viszont tipikusan nem laktat olyan jól, legalábbis hosszútávon nem.

2014. okt. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem ne fogyókúrázz.A bmi index szerint majdnem sovány vagy...


[link]

2014. okt. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!