Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel sikerülhet? Így sikerülhet?

Ezzel sikerülhet? Így sikerülhet?

Figyelt kérdés

Lecsökkentem a szénhidrát bevitelemet minimálisra, de azért eszek.

Az edzés pedig így nézne ki:

Hétfő: 5.00: 1 óra elliptikus tréner 1 órán keresztül közepes intenzitással.

19.00: 1 óra szobabicikli 1 órán keresztül közepes intenzitással.+ ebéd után 2-3 km-es séta.

És ez így menne péntekig, hétvégén pihennék.

A kérdésem: 1.Ez nem túl nagy terhelés? Elég sportos vagyok, bírok futni, 1 éve hagytam abba a focit.

2.Szerintetek elég idő eltelik az edzések között?

3. Ezzel lefogyhatok?

4. És nezt nem úgy fogom fel mint egy kúrát, szerintem ezt sokáig fogom csinálni. és tudom, ez nem egyik-napról a másikra, és nem is akarnék rövid idő alatt lefogyni.

Kitartóan, rendszeresen csinálnám.


2010. márc. 16. 17:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszolóknak, a piritóst elhagyom, egyébként sertés nem nagyon szokott lenni, általában csirke, fehér húsok. de amugy szerintetek az edzés azért okés?

mert rengeteg mozgás van benne

2010. márc. 16. 18:50
 12/15 anonim ***** válasza:

szerintem a hajnali edzést nyugodtan elhagyhatod. Majd nyáron, ha fel bírsz kelni, menj el futni, az nagyon hatásos.. (tapasztalat:)) A séta jó, főleg ha van kivel:)

Viszont én a szobabiciklit hanyagolnám, helyette inkább megcsinálnék egy 20 perces blokkot a Rubint Réka dvd-ről.

Az étkezésre adnék egy egy tippet.

Reggelire zabpelyhet egyél tejjel (olcsó, kiadós, lidl-be is lehet kapni, 169Ft) Ha túl ízetlennek találod, reszelj hozzá egy almát. Remek reggeli, kitart délig. Délben edd ami van. A főtt étel fontos.) Uzsonnára valami könnyebbet pl. egy alma. (Tudom, hogy szénhidrát, de hidd el, semmi bajod nem lesz tőle) Vacsorára célszerű lenne zöldségsalátát enni fehérjével. Ez lehet virsli, vagy tojás. De ha van otthon nagyon tudom ajánlani a csirkemellet:) Sok sikert:)

2010. márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkinek, de főleg az utolsó kommentelőnek, ment a fel!!:D
2010. márc. 16. 19:28
 14/15 A kérdező kommentje:
Várom a többiek véleményét is!
2010. márc. 16. 19:35
 15/15 anonim ***** válasza:
almába nincs szénhidrát vagyis de de nem hiszem ,hogy arról lenne híres nem értem a zárójeles részt ellenben ha banánt írt volna úgy érteném ,mert abba tényleg már figyelni kell.Igaza volt almát ehetsz és szerintem nem kell figyelned mert a szénhidrát minden elhanyagolható mértékben van meg benne.Viszont a virsliről úgy tartják rengeteg "szemét" van benne szóval ha akarsz enni akkor is inkább köztes étkezésnél(tízórai vagy uzsonna)de vacsorára szerintem már mindenképp csak sovány hús legyen.Szerintem a reggeli és ebéd közt tarts még egy kisebb étkezést(10 órai)mert akkor folyamatos pörgésben tartod az anyagcseréd.Napi 2-2,5 liter víz vagy cukormentes tea fogyasztása javasolt(zöld tea,csalán tea,mályva tea előnyben a méregtelenítő és anyagcsere-gyorsító hatása miatt)
2010. márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!