Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel sikerülhet? Így sikerülhet?

Ezzel sikerülhet? Így sikerülhet?

Figyelt kérdés

Lecsökkentem a szénhidrát bevitelemet minimálisra, de azért eszek.

Az edzés pedig így nézne ki:

Hétfő: 5.00: 1 óra elliptikus tréner 1 órán keresztül közepes intenzitással.

19.00: 1 óra szobabicikli 1 órán keresztül közepes intenzitással.+ ebéd után 2-3 km-es séta.

És ez így menne péntekig, hétvégén pihennék.

A kérdésem: 1.Ez nem túl nagy terhelés? Elég sportos vagyok, bírok futni, 1 éve hagytam abba a focit.

2.Szerintetek elég idő eltelik az edzések között?

3. Ezzel lefogyhatok?

4. És nezt nem úgy fogom fel mint egy kúrát, szerintem ezt sokáig fogom csinálni. és tudom, ez nem egyik-napról a másikra, és nem is akarnék rövid idő alatt lefogyni.

Kitartóan, rendszeresen csinálnám.


2010. márc. 16. 17:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az étrendedet nem írtad le, pedig szinte minden azon múlik. Ha túl keveset eszel lelassul az anyagcseréd és nem fogsz fogyni.
2010. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hát reggelire eszek 2 tojást, és egy pirítóst párizsival, paprikával, zöldséggel. 10 óraira egy szendvics, és valamilyen gyümölcs( alma, narancs). Ebédre mindig főtt ételt eszem, ezt nem én döntöm el. De általában 'húdehizlaló' kaja nem szokott lenni. Ebéd után 2-3 km séta. uzsonna szintén valamilyen gyümölcs. vacsorára kefírt szoktam enni-inni (ahogy tetszik), egy kis pirítóssal.

Ez az étrendem.

2010. márc. 16. 18:01
 3/15 anonim ***** válasza:
Sajnos a diétád nagyon rossz. :( Azért hajrá, ártani nem árt, annál jobb, mintha még ennyire sem figyelnél oda. De sajnos a párizsis szendvics, meg a pirítós, a főtt kaja amit nem te döntesz el... Ez azért már nem is annyira diéta.
2010. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

én nem mondtam hogy diétázom, csakhogy kevesebbet eszek.

14 éves vok

2010. márc. 16. 18:09
 5/15 A kérdező kommentje:
és szerinted mit kéne elhagynom??
2010. márc. 16. 18:11
 6/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és látod pont ezért kérdeztem... ahogy a második is mondja, nagyon nem jó ahogy eszel... Persze a mozgás csak jót tehet, de ha nincs elég fehérje, akkor az izmaid fáradékonyak és gyengék lesznek. Ha nincs jó szénhidrát bevitel, akkor nem lesz energiád. És nálad biza egyik sincs meg.
2010. márc. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
És képes vagy reggel 5kor felkelni, hogy egy órát tornázz? Csodálom a kitartásod... Bár én a szüleid helyében nem engedném..
2010. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
szüleimet nem is kérdeztem...most mit kérdezzek? hogy mozoghatok-e????
2010. márc. 16. 18:17
 9/15 anonim ***** válasza:
Persze oké nem jó ezt már hallottuk de segíteni kifog?A pirítóst hagyd el este mindenféleképpen ,olyankor inkább csak zöldségeket egyél esetleg ha megteheted natúr csirkével vagy csak darabolj bele csirkemellsonkát úgyis finom de a pékáru féléket olyankor ki kell iktatni.Tudom ,hogy a gyümi finom meg minden de kicsit helyettesíthetnéd több zöldséggel
2010. márc. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Illetve sertéshús helyett részesítsd előnybe a csirkét,pulykát és ami nagyon jó még a halat.
2010. márc. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!