Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Összeállítana nekem valaki...

Összeállítana nekem valaki egy étrendet?

Figyelt kérdés

Az a baj,hogy tudom hogy miket nem szabad enni,mégse tudok úgy étkezni ahogy kellene,és ezért inkább feladom az egészet:(162 cm vagyok és 65 kg,és tudom hogy kéne fogynom legalább 10 kg-t.Segítsetek,légyszi,valaki állítson össze nekem egy teljes étrendet,részletesen leírva+mit mozogjak,mennyit és mikor?

Nagyon hálás lennék:)

15/L


2010. márc. 11. 19:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként azt kifelejtettem hogy nem vagyunk valami gazdagok,szóval ha lehet inkább valami olcsóbb kajákat írjatok.Köszönöm:)
2010. márc. 11. 19:04
 2/7 anonim ***** válasza:

Na szóval:


Reggeli:


1 szendvics pl:májkrémes,szalámis,sonkás,pirítós(ma tanultuk, h a graham a legegészségesebb)


vagy


Tojásrántotta 3 tojásból 1 szelet kenyérrel, sajtot reszelsz rá


Tízórai: 1 gyümölcs(itt lehet banán, alma, körte...)


Ebéd:


1 tányér leves(gyümölcs, zöldség, borsó, gulyás, húsleves, bármi)


Natúr csirke salátával kis rizs/kis adag burgonyapüré(én ezt úgy szoktam úgy megúszni olcsón és gyorsan h veszek egy fej salit és tejfölt, meg a boltokban lehet kapni olyan ezersziget port, na a porból a tejfölhöz keversz majd a megmosott és összetépkedett salátalevelekhez hozzákevered) a sültkrumplit lehetőleg felejtsd el:D


vagy


2 kisebb töltött káposzta fél szelet kenyérrel


vagy


1 kis tányér mákos laska


uzsi: joghurt


vacsi:gyümölcs( banánt ekkor már ne ) nyugodtan ehetsz 2 narancsot vagy almát...


Mozgás: mivel lassan jobb idő lesz, mindenképpen menj délután kocogni, de először én csak a sietős gyors sétát ajánlanám, a lényeg, h érezd, h huh alig kapok levegőt:D és izzadsz. majd iktass be néhány másodperc kocogást. Ezt kellene kétnaponta csinálni uzsi után vacsi előtt.

2010. márc. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem banánt ne egyél,és a saliönteteket is felejtsd el,mert cukrosak nagyon! Készitsd inkább magadnak! Egyél teljes kiörlésü kenyeret,bár én azt egyáltalán nem eszek,max Abonett-et de csakis reggel.
2010. márc. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja,és a tésztát sem ajánlom!!
2010. márc. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szalámit, töltött káposztát, gulyáslevest abszolót felejtsd el!!! A sertéshúst meg egy az egyben iktasd ki amennyiben fogyni akarsz. Reggelire ehetsz nehezebb kajákat, pl. kenyér. De ne kenj rá vajat, inkább zöldségekkel, zsírszegény sajttal, pulykamellsonkával pakold meg.

Tízórai: valamilyen gyümölcs, banánból ne az érettet válaszd, mert az tele van cukorral

Ebéd: tengeri hal körettel. Pl.: sütőben, hőálló edénybe tegyél pár szelet hekkfilét, szórj rá vegyes zöldséget, kend be zsírszegény tejföllel és reszelj rá egy kis sajtot, enyhén fűszerezd. Nagyon laktató, köret a zöldségek miatt nem kell hozzá.

Uzsi: joghurt (bármilyen, ennyi cukor kell is, hogy normálisna működjön a szervezeted)

VacsI. virsli kenyér nélkül, mustárral vagy natúr joghurt müzlivel (mazsola ne legyen benne).

Inni a zöld kupakos ásványvizet idd és teát (igazi citrommal, édesítővel)

Ha tészta, akkor durum tészta sok zöldséggel, paradicsomos mártással.

Rizst ebédhez edd mondjuk csirkével, amit sütőzacskóban sütsz meg, mert ehhez nem kell zsiradék (van ez a Maggi omlós csirke, az nagyon bevált). Gyümölcssalátát is ehetsz natúr joghurttal A párolt zöldség is nagyon finom tud lenni. Húsleves kizárólag filézett csirkemellel. Ha krumpli, akkor héjában főzd meg és egy kis teáskanál olajon, pirospaprikával összekeverve megpiríthatod, nagypn laktató és nem hízlal. Bármilyen uborka. Ha rántottát csinálsz, akkor inkább kevés tojásból, sok zöldséggel csináld és magos kenyérrel edd. Sajnos ez utóbbi nagyon drága, de hasznos. Most ennyi jutott eszembe amik nekem már beváltak. :)

2010. márc. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért írtam a töltött káposztát meg hasonlókat, mert még csak 15 éves, nem szabad úgy fogyóznia mint egy felnőttnek. Ne felejtsétek el, hogy ha 24 éves koráig nem is, de 20 éves koráig még nőni fog, nőnie kéne!! Szerintem a legfontosabb a vacsira odafigyelni.
2010. márc. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2010. márc. 13. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!