Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Összeállítana valaki nekem...

Összeállítana valaki nekem egy étrendet?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 éve fogyizom és hát eddig 15-20 kg adtam le de most vhogy nem megy pedig sokkal többet sportolok.

Majdnem mindennap futok 40-50 percet reggel +rubint réka has-azok mindennap(20perc),néha boxolok is meg súlyzózom.

Az étrendem eddig kb ez volt:

reggel:1-2 db keksz vagy melegszenvics

suliban csak almát ettem azaz 3ig

3kor főt ételt

5kor vagy ugyanazt mint 3kor vagy joghurtot(natur)+meggyet

172cm/74kg/17 éves lány

előre is köszi:)

(Nem tudom h lényeges e de most nézték meg a vércukor szintem és minden)


2010. jún. 22. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Menj el egy dietetikushoz, majd ő összeállítja neked.
2010. jún. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nem nagyon értek ezekhez az étrendekhez, de én is fogyózok, és leírom, hogy én hogy szoktam. 75 kilo voltam 3 hónapja, most 65 vagyok, augusztus végéig 55 a cél:) (166cm/18/L)

Reggeli sztem neked nem vmi jó. Az legyen a legtöbb. Én 2 szelet kenyér vagy abonettett szoktam enni, vagy felvágottal vagy tojással, és hozzá zöldségek (paprika, paradicsom, uborka)

tízórai: vmilyen gyümölcs, szezonnak megfelelően (most általába cseresznye, eper, málna)

ebéd: azon én ne spórolok, ami épp van, ha főzeleék, akkor főzelék, ha tészta akkor ház az (mértékkel eszem)

uzsonna: általában joghurt, vagy tej

vacsora: nekem az vagy alma, vagy répa, vagy pár pufi rízs paradicsommal

emellett 3 liter szénsavmenets ásványvíz+zöld tea

este futás,meg 1 óra szobabiciklizés, szépen formálódok, és semmi baja a bőrömnek vagy akármi másnak

én azt tudom tanácsolni, hogy többször kevesebbet

persze nasi+cukros üdítőket hanyagolom

2010. jún. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Annál is inkább kéne neked egy szakember, mert a leírtak szerint semmi zöldséget nem ettél, legalábbis nyersen nem, pedig naponta többször többfélét kéne enni.

A reggelid például pocsék, üres kalóriákat viszel be, holott azt a kalóriamennyiséget sokkal jobban is fel lehetne használni.

2010. jún. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként az újságosnál lehet kapni egy Alakreform nevű magazint, 1 hónapra való étrend van benne, és egész jó, csak könyörgöm, ne vegyél norbis cuccokat, normál alapanyagból főzzetek.
2010. jún. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!