Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki összeállítana nekem 3...

Valaki összeállítana nekem 3 heti étrendet?

Figyelt kérdés

szerintem érthető.Fehérjenap..Keményitőnap,szénhidrátnap.Gyümölcs.

egyzserű ételeket szeretnék nem pedig olyat amihez 5000 hozzávaló kell.tehát ami amugy is megtalálhato lenne a konyhákban.

köszönöm


2009. aug. 2. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

1.nap - Proteinnap


Ebéd:

Bármilyen főtt, sült vagy grillezett hús egy kis salátával. A húsok mellé jöhet tojás vagy egy kis sajt is, az még igazán nem ront a hatáson, az ízeken pedig különösen nem! Ebéd után 2 dl tészta nélküli levest kell meginni. Tulajdonképpen ez akár el is hagyható, a diéta enélkül is működik, de aki becsületesen szeretné végigcsinálni a kúrát, szürcsölgesse csak el bátran! Tejet, sajtot csak ezen a napon szabad fogyasztani!


Vacsora:

Az ebédhez hasonlóan hús zöldséggel, de már leves nélkül. Ugyanaz legyen a vacsora, mint a déli menü! (Legalább nem kell kétfélét főzni.)


2.nap - Keményítőnap


Ebéd:

Bármilyen zöldségféle, mint például bab, borsó, répa, burgonya. Ezeket lehet sütni tepsiben, főzni vagy párolni. Salátát is fogyaszthat mellé. Aki nem zöldségpárti, válassza a rizst, az is keményítő. Kis salátával tökéletes erre a napra. Ételízesítő, só, bors, sőt akár ketchup is használható. Ehető az ebéd mellé egy szelet kenyér is, de talán ezt jobb mellőzni, úgy még sikeresebb a kúra.


Vacsora: ugyanaz, mint az ebéd, de mérsékeljük a mennyiséget a felére.


3.nap - Szénhidrátnap


Sokaknak talán ez lesz a kedvence, hiszen ide illeszthetők be a "bűnös" ételek.


Ebéd:

Főtt tészta vagy pizza ketchuppal, vagy spagettiszósszal, nagyon kevés zöldséggel, vagy bármilyen sós sütemény.


Vacsora:

Két kisebb szelet torta, 2-3 apró szelet kalács, vagy 3 adag (gombóc) fagyi, valamint kötelezően 1 szelet főzőcsokoládé!


4.nap - Gyümölcsnap


Ebéd és vacsora:

ármilyen gyümölcs korlátlan mennyiségben!

2009. aug. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
81%
sztem ezt én is kipróbálom,rendszeres mozgás mellett hány kilótól szabadulhatok meg???
2009. aug. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

15-20kg a 90nap alatt

én 22kgt fogytam

2009. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Hát én belehalnék a szénhidrátnapba, mert nem birok édességet enni, hányingerem lesz töle. Hogy lehet este két szelet tortát megenni meg még csokit?
2009. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
62%
Reggeli itt nincs?
2009. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

reggelire mindennap valamilyen gyümölcsöt kell enni

szénhidrátnapon nem muszáj tortát és csokit enni, én csak néha eszem azt, és fogyok, ha a sósat szereted ehetsz zöldséges pizzát is ám, vagy tésztát paradicsomos szósszal, vagy éppen zöldségekkel, vacsorára pedig torta helyett ehetsz pizzás csigát is, vagy pogácsát, sós rúdat, ilyeneket :)

2009. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

am :


én utobbi napokban


fehérje:tojás

keményitö:krumpli

szénhidrát:zsemle

gyümölcs:alma

fehérje:hus

keményitö:répa

szénhidrát:tészta

fehérje:máj

keményitö:borsó,zöldbab

szénhidrát:kifli

gyümölcs:banán

fehérje: vagyis ma:) virsli


szóval kb így, de persze normál mennyiség,és na.. normálisan elkészitve

2009. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!