Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel tudnám motiválni magamat...

Mivel tudnám motiválni magamat, ha elment a kedvem a futástól?

Figyelt kérdés

Kezdődött ott, hogy volt egy futóbalesetem, aztán talpra álltam. Félmaratonra készülök szépen lassan, mentem is edzéstervvel, találtam hosszú futó útvonalat. Viszont a csodálatos Dagály építkezés miatt egyszerűen levágták az útvonalamat és van egy 2 km-es köröm, aminél 6x kell átmennem az úton. SZóval siralmas.


Ebben az útvonalban pont azt szerettem, hogy csak kimegyek 1 perc alatt és nem kell semmi bringázás, vagy BKV-zás.

Azóta alig vagy egyáltalán nem futok,elment tőle a kedvem.

Viszont a testem már erőteljesen vinnyog, hogy hiányzik neki.


2015. júl. 31. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nézz a tükörbe, és dönts el, hogy akarsz dagat hájpacni lenni. Ha nem, akkor keress másik útvonalat és fuss!
2015. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok dagadt hájpacni, mint írtam félmaratonra készülök, látom el se olvastad...
2015. júl. 31. 18:16
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért írtam ebbe a kategóriába, mert sokan futnak.
2015. júl. 31. 18:21
 4/12 anonim válasza:
2015. júl. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az elsö vagyok, és nem azt írtam, hogy MOST vagy hájpacni, hanem ha nem mozogsz, akkor leszel az.
2015. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Találj egy másik útvonalat, ne hogy már emiatt ne fuss, mert lezártak egy útvonalat építkezés miatt. Ez még viccnek is gyenge.


Használd az eszed, keress új utat, vagy maradj otthon és ne fuss. Azt meg nem tudom elhinni, hogy csak ez az egyetlenegy útvonal létezik.

2015. júl. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Először is gondold át miért kezdted el, mi a célod. Rá fogsz jönni hogy nem hagyhatsz X mennyiségű kőkemény munkát csak úgy kárbaveszni. Nem vagyok budapesti de valahol biztos találsz egy jó útvonalat.
2015. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nincs más, menj el konditerembe.
2015. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én útvonalam szűk 3 km egy fesztivál miatt most nem megközelíthető, 100 méteres körzetben mindenhol részeg fiatalok csámporognak a járdán a kerékpárúton. Ha rájuk sem nézel, próbálod kikerülni őket, akkor is odaordítoznak valamit. most arra gondoltam, megyek ki a bevásárlóközpont fele, vasárnap hátha arra nem lesz forgalom. Nálatok nincs ilyen környék, ahol van kerékpárút is bevásárlóközponttal. Az most vasárnap csendes lehet.
2015. aug. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kerékpárúton elvből nem futok.

Nem leszek dagadt, mert cukorbeteg vagyok és adott CH-t eszek.

A futópadot gyűlőlöm.

2015. aug. 3. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!