Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magam ismét...

Hogyan tudnám magam ismét motiválni?

Figyelt kérdés
Le szeretnék fogyni, immáron harmadszorra. Az első kettőnél volt motivációm, viszont mostanra nem maradt. Tudnátok valami motiválót mondani, vagy esetleg egy bizonyos dolgot mondani ami motiválhat? A jó alak, egészséges test és új életmód gondolatok nem váltak be...

2015. máj. 8. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Én soha nem motiváltam magam, nekem mindig csak az lebegett a szemem előtt, hogy tetszeni akarok magamnak.
2015. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
2015. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már kétszer lefogytál, vagy csak akartál? Bár mindegy, mert nem lett eredmény... hiába volt motivációd. Neked inkább AKARATERŐ kell.
2015. máj. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akarsz jó alakot, nem akarsz egészséges lenni, akkor minek fogyózol? Hány kiló vagy?
2015. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolj bele milyen szexy vagy amikor sétálsz a strandon és röhögnek rajtad,hogy remeg rajtad a háj.
2015. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!