Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így sikerülni fog...

Szerintetek így sikerülni fog a fogyás?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok,1 hónap és 18 leszek. Küzdök 1 kis felesleggel. (183cm magas vagyok,és 75-76 kg).

Kiskoromban cérnavékony voltam,azonban 10 éves koromra elhíztam. A testfelépítésem,elég jó,tehát széles vállam van,és van egyfajta kiállásom. Ha befeszítek,és behúzom a hasam,gyakorlatilag nincs rossz testem,viszont a hegyes mellbimbó ami nagyon zavar,tudom ez egy kamaszkori dolog,azonban szerintem lassan illene elmúlnia.


Szóval néhány napja eldöntöttem,hogy ettől megszabadulok, (legalábbis egy részétől)

Minden nap futok 10-12km-t az egyik bekötőútnál. (Ezt kettéosztom,tehát reggel-este futok)

Nem eszem fehér-lisztet,csak teljes kiőrlésű kenyeret,abból sem sokat. Üdítőt sem iszom,csak szénsavmentes vizet,illetve rengeteg natúr zöld-teát.

Manapság az étrendem nagyjából úgy áll össze,hogy:

5x-6x eszem egy nap. Reggelire zöld-tea teljes kiőrlésű kenyér,csirkemellsonka,mozzarella,illetve eszem hozzá salátát,rukkolát.

Tízóraira általában cukormentes műzlit, corn flakes-t eszem zsírszegény tejjel.

Ebédre grillezett csirkemell párolt rizzsel,salátával.

Uzsonna az natúr joghurt szokott lenni,rakok bele zabpelyhet.

Vacsorára teljes kiőrlésű kenyér és valamilyen felvágott,vagy esetleg halkonzerv.

Napközben vedelem a vizet,és a zöld-teát.

6 napja csinálom így.

Szerintetek lesz eredménye?

17F


2015. júl. 31. 16:39
 1/2 A kérdező kommentje:

Ha napközben rám jön a nassolhatnék,akkor megeszem 1-2 barackot,vagy rágcsálok egy kis natúr korpás kekszet.

A testfelépítésemhez még annyit,hogy ha ing van rajtam,ami ugye egy merev cucc,akkor nem egyszer kérdeztek rá,hogy mióta kondizok?!

Ezt azért írom,mert gondolom a testfelépítésem befolyásolhatja,azt,hogy mennyit,és milyen könnyen fogyok.

2015. júl. 31. 16:43
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges napi 2x edzeni, azzal nem érsz el több eredményt, csak hamarabb megunod.

Az étrend az oké.

2015. júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!