Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb.10kg fogyás? Hogy tudna...

Kb.10kg fogyás? Hogy tudna sikerülni? 13/l 69kg

Figyelt kérdés
Sziasztok!:) 13 éves 166cm magas 69 kg lány vagyok. Tisztában vagyok azzal ,hogy túlsúlyos vagyok. Azt is tudom ,hogy ennek a legnagyobb oka az h rengeteg nasit eszek.Hogyan szokhatnék le erről? hogy sikerülhet 10 kg leadnom?
2015. ápr. 24. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__67.. ma mar ide leirtam egyszer, nem irom le megegyszer, de hatha tudkm segiteni
2015. ápr. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*tudok
2015. ápr. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

". Azt is tudom ,hogy ennek a legnagyobb oka az h rengeteg nasit eszek"


Nyilván úgy hogy nem eszel ilyeneket.

2015. ápr. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Milyen messze van a suli? Ha pl 20-30 perc séta, menj gyalog, először rossz lesz, de úgyis itt a tavasz, szép az idő, zenehallgatás közben jó dolog és napi majdnem 1 órát gyalogolsz. Ha busszal jársz menj be előbbivel és szájl le pár megállóval előbb. A nasi tudom milyen csábító, ha nem bírod ki egyél valami finom gyümölcsöt chips/csoki helyett. Természetesen mivel meleg lesz igyál sokat, ezt is nagyon hangsúlyozzák fogyáskor. Ha tudsz érdemes sportolni, nem muszály valam ielképesztően megterhelőt, a lényeg hogy élvezd, én például lovagoltam és hastáncoltam, mindegyikben le lehet fáradni de nem érdekelt mert imádtam csinálni.
2015. ápr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ahhoz hogy ne nassolj kitartás kell,jó idő van menj el futni,kosarasok,tolassozni...és hidd el a mozgas sokat segít!
2015. ápr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!