Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy év alatt lehetséges 35...

Egy év alatt lehetséges 35 kg-ot lefogyni?

Figyelt kérdés

Ha valakinek sikerült elmesélné, hogy hogyan sikerült neki?

Ekkora súlyfelesleggel mit tudtatok sportolni?

Hogyan tudtatok lemondani az evésről?


2015. júl. 8. 11:59
 1/4 anonim válasza:
többet is, erő kell hozzá
2015. júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen.


Valami aerob jellegu mozgast keress, ajanlom az ellipszistrenert. Napi 1 ora segiteni fog.


De a fo hangsuly a taplalkozason van.

2015. júl. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Én most tartok kb 25 kilónál, kb 5 hónap alatt, 120-ról és meg folytatni szeretném, kb 80 a cél.


Én nem mondanám, hogy sportolnék bármit. A kutyámmal szoktam sétálni meg túrázni, néha elmegyek biciklizni egy jót, mert azt szeretek.


Nem koplalok. Persze a nagy zabálásokról lemondtam, de amúgy nem eszek keveset most sem, csak mondjuk egyszer szedek ebédnél :) Én a szénhidrátos köreteket (tészta, krumpli, rizs és hasonlók) cseréltem le zöldségekre és nem eszem péksüteményeket két kisebb szelet barna kenyér kivételével. Talán ez számít a legtöbbet, meg az, hogy ma már csak csapvizet iszom, ha szomjas vagyok. Amit eszek: zöldségek, gyümölcs, csirke, sajt, tojás, tej.


A vízre átállás az szerintem semmi, az ment a legkönyebben, lényegében mindegy, mit dönt be az ember, amikor szomjas. A köretes dolog se gáz, meg a péksüteményekről lemondás se. Nekem az édességekkel volt/van bajom. Csak az működik, ha nincs itthon, meg se veszem a boltban, csak annyi keveset legfeljebb, amit aznap megehetek, ez vonatkozik gyakorlatilag bármilyen édes dologra :) Egy üveg lekvárt nem vehetek, mert megeszem azt is, olyan vagyok, mint egy drogos :)

2015. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Lehetséges! :) Én is megcsináltam!

120-ról fogytam le 80-ra. Kezdetben csak annyit csináltam, hogy lemondtam a cukorról és a kenyérről meg csak vizet ittam. Az eredmény -7 kiló.


Aztán már tudatosan ráálltam a kalóriaszámolásra. Magamra főztem, mindig előre. Eredmény -15 kiló.


Elkezdtem sportolni is, vettem egy steppert 5000 Ft-ért. Minden nap egy órát lépkedtem rajta, és majd meg haltam közben. :D Eredmény - 8 kiló.


Aztán elkezdtem futni és tovább diétáztam de ezúttal ráálltam a szálkásító diétára. Sok csirke, rizs, zödségek, saláták. Jelenleg 80 kiló vagyok és 170cm magas. 60 a cél! A következő lépcsőfok pedig a konditerem és a személyiedző.


Sok sikert kívánok neked! Húzz bele, menni fog!


25L

2015. júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!