Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Hogyan tovább?

Mi a véleményetek? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
168 cm magas vagyok ehhez 70 kg voltam. Kb 3 hete kezdtem fogyókúrázni többnyire zöldség+husi kefír,saláták és ilyesmiket eszek.6 után már semmi. Emellett szobabicikli,flabélos,torna,súlyzó. Most 66.5 kg vagyok. Ez jó ütem? Sajnos ülő munkát végzek (irodában dolgozom) így ott semmi esély mozgásra valószínű ennek köszönhető hogy el kellett kezdenem fogyókúrázni. Egy éve még 60 kg voltam. Na persze meg az esti nagy vacsora is elősegíthette a hízást. Ja 33 éves vagyok! Szeretném tudni jó úton járok-e és hogyan tovább?

2015. máj. 15. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Abszolút jó ütem, ennél többet nem is szabad hetente. Az, hogy este nem lehet enni, csak tévhit. nyugodtan, amíg egészséges kajákat eszel, és belefér a napi kalóriakeretedbe.
2015. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó, az is rendben van hogy végzel súlyzós edzéseket, kell is, különben az izmaid látják kárát. Maximum 1 kg /hét fogyás szerintem jó, bár figyelj oda a megfelelő fehérje bevitelre is, sőt, egyél nyugodtan hat után is, mondjuk 1-2 szelet natúr csirke vagy pulykamellet. Ajánlom neked a kaloriabazis.hu oldalt, nagyon sokat segít. Zsírégető aerob edzés meg úgy a legeredményesebb ha kb. 40-60 perc, bicikli, séta vagy ellipszis, de csak olyan fokozaton hogy nem erőlteted az izmaidat, viszont végzel vele munkát, enyhén lihegsz de nem kapkodod a levegőt. És mindenképp pótold a vitaminokat és nyomelemeket :)
2015. máj. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!