Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Izomlázzal hogy csináljátok...

Izomlázzal hogy csináljátok tovább az edzést?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el fogyózni és edzeni. De néha olyan izomlázam lesz, hogy aki kell hagynom egy napot, mert járni alig bírok. Ti ilyenkor mit csináltok? Engem nagyon zavar, olyankor olyan, mintha feladnám és kudarcot vallanék:(
2015. ápr. 16. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, sőt imádom, mert ez azt jelzi, hogy tényleg csináltam valamit.

Amúgy pont az a rossz,ha nem mozogsz izomláz után, mert akkor múlik el ha úgymond ,,kimozgod".

2015. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi a célod. Ha csak fogyni akarsz, nem számít az izom, hajrá. De ha szeretnéd, hogy picit fejlődjön is az izomzatod, bátran megvárhatod, míg elmúlik az izomlázad, ne dolgozz rá.
2015. ápr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ennyire zavar, akkor amíg izomlázad van eddz valami más testrészre. Akkor edzeni is fogsz aznap, és az izomlázat is kikerülöd.


Azért próbálj meg rádolgozni kicsit. Edzés közben nem is fogod szinte érezni, és enyhülni is fog a végére.

2015. ápr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Akkor megpróbálok rádolgozni :)
2015. ápr. 16. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:

En tobbszor csinaltam mar az insanity-t, es minden alkalommal az elso napokban konkretan egy egyszeru mozdulat is kinzo fajdalmat okozott. A legviccesebb az egeszben, hogy amikor raedzettem, abban a 45 percben semmim se fajt. :D

Szerintem ne hagyd ki ilyen esetben, hanem nyomjad kemenyen! :D

2015. ápr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!