Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi tartja bennetek a lelket,...

Mi tartja bennetek a lelket, hogy végig csináljátok az életmódváltást? Motivációtok mi?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat
2014. febr. 28. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy prioritása van nálam az egészségnek :) Ez az elsődleges, de azt is elhatároztam, hogy lefogyok s én nagyon makacsul tudok ragaszkodni ahhoz, amit eldöntöttem.

De nem kell tartani bennem a lelket, a hedonizmusnak semmiképpen nem szabad csorbulnia :D Jókat eszem, mindössze pár dolgot igyekszem minimalizálni, amit szeretek. Ami tiltólistás az életmódváltásom miatt, azt nem eszem, mert a testemnek nem jók, nem akarom őket. Saját döntés, nem egy dogmatikus étkezési rendszer magamra kényszerítése...

2014. febr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Inzulinrezisztenciám van és babát szeretnénk.

Az IR kezeléséhez 160g-os szénhidrát diétát kell tartanom a gyógyszer mellé, illetve mozogni is kell.


Hosszú távon pedig azért fogom tartani, hogy ne legyek cukorbeteg.

2014. febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szintén inzulinrezisztenciám van 160 grammos szénhidrátot tartok 1400-1600 kalóriás étrenddel párosítva. Mérem az adagjaim súlyát, hogy tudjak mértéket tartani, ezáltal beleférjek a keretbe. (2,5 kg mínusz 12 nap alatt)


Nagyon nagy a súlyom és meg akarok tőle szabadulni. Nem akarok se kövér lenni már, se cukorbeteg. Úgy tűnik nekem ez a kombináció válik be és nem a sztárdiéták....meg a koplalás:D, majd bezabálás, meg az olyanok amik nagyon kizárnak bizonyos ételeket...


Arra rendezkedtem be hogy nem kúra ez a dolog, hanem életmódváltás. Hisz, ha nem akarok visszahízni, és beteg lenni, akkor így kell élnem ezek után.

2014. febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sok minden:


Tukorre felirtam "Move towards Health and Fitness" (bocs, angol kornyezetben elek) vagyis az egeszsegre es a fittsegre torekszem es nem a fogyasra. A fogyas eleve negativ toltetu, az ilyen sose mukodik.


Minden reggel a feszen ranezek a sasafitness oldalara. Fogalmam sincs ki a csavo de olyanokat ir, hogy mindig megadja a kezdo lokest, hogy ne adjam fel. Csinos csajokrol tesz fel kepet es ez osztonoz.


A parommal a munka miatt csak 7vegen talalkozom. Egy het alatt a kemeny sport mindig valtozast hoz es o, aki nem lat minden nap konnyebben eszre veszi. Az egyre surubb paskolgatasai, harapdalasai stb... mindig osztonoznek, hogy jovohetre meg kemenyebb, meg feszesebb combot gyurjak :)


Nyaron hazalatogatok. Az osszes baratnom/volt osztalytars mind anyuka formaju, elhanyagolt testu kozepkoru no. Nekem a remalmom hogy ugy nezzek ki mint ok.


Ja, meg van egy nadragom amit a parommal ismerkedesi idoszak alatt hordtam es ezzel "levettem a labarol". Szeretnem ha ujra feljonne ram az a gatya!


ilyenek motivalnak....


(fontos. minden szerdan piheno napot tartok. zabalok es filmet nezek, semmi hasznosat nem csinalok. enelkul biztos nem birnam a tobbi napon az okos etkezest/kemeny sportot)

2014. febr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sok okom van rá, hogy lefogyjak, mégis sokszor elszontyolodom, mert türelmetlen vagyok, és még az elején tartok, nincs eredmény... Konditerembe járok lassan két hete, ennyi idő alatt is nagyon megszerettem, úgyhogy oda megyek kényszer nélkül is. :) A kajálással már nagyobb gondjaim vannak, mert imádok enni, ráadásul érzelmi evő vagyok, de igyekszem kitartani.

Szeretnék csinos ruhákat hordani, tetszeni a fiúknak, magabiztosabb és boldogabb lenni. Az életemen sokat változtatna, mert sosem voltam vékony, de most igazán el vagyok hízva, és állandóan ott van az a hang a fejemben, ami azt súgja, hogy le kéne fogyni...

2014. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző, ezeket jó volt olvasni :) Több pont nálam is megvan s bár nem képeznek elég erős motivációt a hedonizmussal és önkorlátozás-ellenességgel szemben, azért megvan a kis szerepük. Én is szeretnék csinosan és izmosabban megjelenni a következő érettségi találkozón (hm... vajon az a volt osztálytársam, aki a 10 évesen kijelentette, neki elég mozgás délben átmenni a szemközti pékségbe pogácsáért, hogyan néz ki most?) s nekem olyan nadrágom van (egy látványos punkos), ami sose volt rám jó, de mindig is bele akartam fogyni... Sőt, egy cosplay álmom is van, amihez mellem van, magasságom OK, már csak hájat kell vesztenem (a mellem nem fog fogyni, gének. de ha mégis, örülni fogok neki)... A páromnak mindig tetszem, de tudom, hogy karcsún jobban fogok, lelkesedik, ha halad a fogyás - s ő a megismerkedésünk előtt pár évvel lett kövér fiúból karcsú, aminek nem tudok eléggé örülni, mert nem vonzanak a kövér srácok. Igazán viszonozhatom ezt, bár neki nagyon rövid ideig tartott a dolog, nekem nehezebb, de azért nincs okom különösebb panaszra...
2014. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mármint kettővel előző, elfeledtem elküldés előtt leellenőrizni :P
2014. febr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van facebookon a Power Girl Fitness, ott is nagyon jó képek vannak, olyan alakot akarok, mint amilyen az egyik csajnak van. Minden nap megnézem azt a képet és ez eléggé visz előre :)
2014. márc. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!