Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi percet bírtatok mozogni...

Mennyi percet bírtatok mozogni mikor elkezdtétek a sportolást/életmódváltást és mire tornáztok?

Figyelt kérdés

Tegnap 15 percet bírtam, ma meg 25 öt. Szerintetek ez elég jó?

5-10kg akarok leadni.


2013. júl. 30. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ellipszis tréneren szoktam menni, rögtön 60 perccel kezdtem. De én amúgy szeretek mozogni, csak elkezdeni nehéz. Jó lesz, szép fokozatosan egyre többet fogsz tudni menni.
2013. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

25 perc futással kezdtem, és meg akartam halni utána.

Most egy órát futok és fél órát erősítek heti 4x-5x.

3 hónap alatt ment le 8 kg.

2013. júl. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40 perces Béres Alexandra dvd, az első alkalom után egy székre nem bírtam felállni, de azóta már mindegyik dvd-jét végig tudom csinálni, viszont tény hogyha néháy hétre abbahagyom, utána ugyanolyan rossz újrakezdeni, mintha kihagytam ovlna egy évet. Úgyhogy űzz heti 4-6x hozzád közel álló sportot, edzést, és meg lesz az eredménye, csak ne add fel.
2013. júl. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Rubint Réka 90 perces alakreformja kezdésnek kicsit erős volt, erre rá is jöttem hamar, mert kb 30 percet bírtam megcsinálni belőle. Ma már végig megy az egész, kihagyással is, csak akkor hamarabb érzem úgy, hogy fáj mindenem...
2013. júl. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!