Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen volt, mikor először...

Milyen volt, mikor először elkezdtetek terembe járni? Nagyon nehéz megszokni?

Figyelt kérdés

Eddig semmit nem mozogtam, mondjuk rengeteget megyek gyalog, munkába mindig gyalog, sokat sétálok a kutyával is, túrázok, de annyi. Mást nem mozogtam soha. Szeretnék beiratkozni edzőterembe, mert mostmár kellene feszesítsek is, meg egyre lassabban mennek a kilóim(eddig 15 kilót fogytam csak diétával és sétával, igaz, lassan, kb 1 év alatt)

Nagyon fogom utálni? Kb mennyi idő kell ahhoz, hogy megszeressem, elkezdjem élvezni? és valami eredményt mennyi idő után látok? (162 cm-65 kiló/N)


2013. máj. 9. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pörgősebb fajta vagyok, és barátnőkkel mentem, szóval én első perctől fogva élveztem! :D Vigyél zenét és hallgasd közben, úgy gyorsabban repül az idő :)
2013. máj. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 poiu ***** válasza:
Nem. Jó volt az első naptól. Zene van. Bona nincs.
2013. máj. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én először egy Gilda Max terembe kezdtem lejárni, ahova sokan járnak. Az annyira nem tetszett, mindig lesni kellett, mikor lesz szabad egy gép..stb. Aztán találtam februárban egy kisebb, eldugottabb edzőtermet és imádom! heti 6x lejárok, ha tehetem. Viszek zenét kis mini mp3 lejátszón és úgy még jobb. Szerintem hamar bele lehet szeretni a dologba!:-)
2013. máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!