Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Január óta mennyit fogytál?...

Január óta mennyit fogytál? Hány kiló súlyfeleslegből?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 29. 23:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
március elsején kezdtem, 83-76 de ez izomveszteség nélkül :)
2015. ápr. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Másfél-2 kiló, plusz jelenleg -1 kg víz (szénhidrátosabb napok után ez nincs). Jó étrend, szinte semmi étvágy és éhség mellett, tudok azért. Macerás keveset enni, nagy deficit esélytelen, mert rosszul leszek, de sokat mozogni sem egyszerű nekem.


Hátha feldobok valakit azzal, hogy lassabban fogyok nála s kevésbé tudok szigorú lenni magamhoz, no :D


Az elején 10 kiló fölöslegem biztos volt. Nem tudhatom, mert évtizedek óta nem voltam kevesebb, mint most, akkor pedig kb. gyermek voltam.

Az előző 18 kiló heti 30 dekával ment, szédítő tempó a sok élvezetes étkezés s olykor bulik mellett... Na, ez már a múlté. De bő 1 év stagnálás után találtam egy jó módszert s hetek múlva lement egypár kiló... Most megint beállt a súlyom, most kell jól odatennem magam, tavasz van, lehet sétálni is.

2015. ápr. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"március elsején kezdtem, 83-76 de ez izomveszteség nélkül :)"


Az a nagyon durva, hogy én március másodikán kezdtem, ugyanennyit fogytam ugyanennyi idő alatt (86-79, [link] ), és a százalékunk is elég hasonló.. :)

2015. ápr. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94-ről indultam,most 78 vagyok és nagyon-nagyon boldog!
2015. ápr. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Januárban 48 kg voltam, most is annyi vagyok, azonban 162-163 cm-hez. Örülök, hogy megtartottam a súlyomat ^.^
2015. ápr. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93.2-ról kezdtem 04.17-én a merkforminttal az új életem. Előtte bármit csináltam, lényeges változás nem történt az 1200as diéta mellett sem. Rossz volt az összetétele is. Most 88.1 vagyok. Napi 120g szénhidrátot vihetek be max. Ennyi még egyszer sem ettem átlag 80-100g között mozog. Kitartást nektek is!!
2015. ápr. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, az önmagában szomorú, hogy nem tudtál megfelelően táplálkozni, és eleget mozogni. Az pluszban sajnálatos, hogy egy másra használt, mellékhatásokkal rendelkező gyógyszertől várod a segítséget, de a legszomorúbb az, hogy ezt a módszert nyilvánosan propagálod is. És most valóban elhiszed, hogy két hét alatt 5 kiló zsírtól megszabadultál? Mert ezt sugallod...
2015. ápr. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Március 20-tól, 75 kilóról 68 kilóra fogytam eddig. Nagyon jól haladok. EL fogom érni a célom.
2015. ápr. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7nek fogalmad sincs miért, milyen vizsgálatok és értékek miatt írták fel, valamint az sem mit mozgok mellette, és mit nem. Ha valamihez közöd sincs, a saját légből kapott elméleteid alapján ne szólj be légyszives! Az embernek az ilyenek miatt, mint te lesz hányingere ettől a forumtól.
2015. ápr. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
9, nos, ha neked mellékhatás a fogyás, akkor lehet, hogy nem releváns az eredményed itt, nem? Úgyhogy ne okoskodjál itt fogyásról, ennyi erővel végstádiumos rákos betegek is írogathatnának, hogy "de jó, 1 hónap alatt 20 kilót lefogytam! Kitartást nektek is!"
2015. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!