Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Muszáj lefogynom. Hogy csináljam?

Muszáj lefogynom. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Eloszor is bocsi a hibakert, ekezetek hianyaert .. telefonrol irok es sietek.

20 eves lany vagyok. Alacsony es van rajtam allitolag 30 kilo sulyfelesleg..igazabol ha valaki ramnez nem mondana annyit..

A barataimat, szuleimet nem zavarja aazt mondjak illik nekem de ez hulyeseg .. 14eves koromban elkezdtem dohanyozni es azota csak hizok azelott viazont igazi sportember voltam sokat tornaztam,usztam, futottam olimpiakra jartam ..van rajtam izom is boven a zsirok alatt :D most is eljarok ritkan futni vagy biciklizni de mar nem elvezem ugy mint regen :( a gorkorizni is jartam rengeteget most viszont faj a labam tole.. nem tudom mit kezdhetnek magammal .. az az igazsag h imadok enni, ha stresszes vagyok eszek, ha boldog vagyok eszek, mindig csak eszek es nem tudok leallni .. utana persze buntudatom van :( nagyon sokszor belekezdtem a fogyokurakba de nem megy, etrendet sem tudtam magamnak osszeallitani. Nem tudtam mit ehetek mit nem ..A terdeim kezdenek fajni,nem birjak a sulyom muszaj lefogynom. De nem tudom milyen sportba kezdjek vagy eleinte csak tornazzak ? ..Tudna valaki segiteni nekem? Etrend kialakitasaban es a sport temaban ?



2015. ápr. 8. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Amíg nincs komoly elhatározásod, hogy tényleg le szeretnél fogyni, hajlandó lennél lemondani az evésről, addig semmilyen diéta nem fog segíteni. Ha meg tudod állni, hogy nem eszel mindenért, képes vagy visszafogni a cukor és szénhidrátbeviteledet, akkor vissza lehet térni erre.


Az egyetlen, amivel talán segíthetnél magadon mostani helyzetedben az az, hogy ha már mindenképpen enned kell, akkor nem akármit eszel, hanem zöldséget. Egyrészt telítettségi érzést is ad, másrészt pedig egészséges. Fokozatosan szokjál hozzá ahhoz, hogy nincs szükséged annyi ételre.

2015. ápr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A zoldseggel nincs gond szeretem.. nalam a gond a hus , nem szeretem ezert sok tesztafelet eszem ami persze hizlal
2015. ápr. 8. 22:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Fogyni csak úgy lehet ha teljes étrendváltozást csinálsz.

Nem tudom hány kiló vagy, én tényleg 30 kiló felesleggel vagyok, és nem lehet az mondani, hogy nem látszik meg. Én kicsivel több mint 1 hónapja kezdtem el a fogyókúrát.(még nincs 2 hónapja) Eddig lefogytam 5 kilót. De ezt teljes étrendváltozással, és minden napi edzéssel értem el. Nagyon nehéz. Még most is vannak napok amikor éhes vagyok, vagy úgy ennék csokit, vagy spagettit. De megtanultam nemet mondani..

Egyet tudok:

Amíg azt mondod, hogy nem tudsz lemondani a fánkokról, csokikról, tésztákról, addig nem is fogsz lefogyni.

2015. ápr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

1. Cukor helyett természetes édesítő. Csak light üdítő vagy inkább az sem.

2. Durumm és/vagy teljes kiőrlésű lisztből készült ételek.

4. Semmi állati zsír.


Csak ha megindult a fogyás,akkor kezdj sportot,a nagy súllyal ne terheld a térded.

2015. ápr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az első dolog,az hogy a fogyókúrát úgy kezd el,hogy komolyan veszed és be is fogod tartani.Először minden olyan ételt ami nem egességes pl csoki,cukros üdítők ,sós csemegék,tészta(a rendes tészta helyett vegyél teljes kiőrlésű tésztát).édességeket tuntess el a házbol.hogy ne tudj tőlük kísértésbe esni.egyél nagyon sok zöldséget és gyümölcsöt,ha ennel valamit akkor ne valami hizlaló és kalória dús ételt fogyaszz inkább egyel valami zöldéget vagy gyümölcsött.iegy nap 5-ször egyél mindig ugyan akkor hogy aszervezeted hozzá legyen szokvaa.a napi 5 etkezesben benne van a reggeli ,10 orai ,ebéd ,uzsonna,vacsoraa.reggel egyel a legtöbbet kb olyan 600 kalóriaig .majd uzsonnára egy muzli szeletet vagy valamilyen gyümölcsöt ez körubelul 200 kalória ,ebedre egyel valamii húsfélet köretnek a parolt zöldség isteni.kb 500 kaloria korul legyen az ebeded :)uszonnara egyel egy gyumölcsöt majd vacsorara egyel valamikonnyúdolgot pl a natur yoghurt lekvarral izesite nagyon finom es jotekony hatasu a naturyoghurtnak köszönhetően .vacsorazni csak este hetig vacsorazz utan ,mert ha kesőbb eszel azt aszervezeted már nem tudja feldolgozni.Igyal sokat napont a2-3 litert .minden etkezes előtt igyal egy pohar vizet hogy minel kevesebb etel ferjen beled.egyel sok feherjet.mozogj sokat,szerintem ha faj a terde akkor ne eroltesd a futas vay agörkörizast inkabb menj el setalni vagy biciklizni es probald mehg kimelni aterdedet példaul az úszas is segithet fogyni es meg a terdedet is kimeli:)ha mar a terdeid annyira nem fajnak akkor figyelembe ajanlom a lassu futast (azert a lassut mert az segiti afogyast.ha gyorsan futsz attol csak inkabb izmot feljeszetsz amire neked nincs szukseged az olvasottak alapjan,meg ajanlani tudom a kulonfele aerobik edzeseket es a zumbat is. azumba nagyon jol le tud fogyasztanii:) és nem is kell kitartas es nagy erobe dobas csak elvezned kell és tancolnodd en mar kiprbaltam es nagyon jo :)

remelem tudtam segiteni egy kicsit:)

2015. ápr. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akaraterő nélkül nem fog menni. Am ajánlom a Norbi-titok könyveket, abból megtudhatod mit és mikor érdemes enni.

A futást ha fáj a térded hagyjad, tornázz youtube-on rengeteg torna video van. Esetleg járj úszni. És meg kell tanulnod máshogy levezetned a feszültséget, mert így gyorsan visszaszeded amit leadtál.

2015. ápr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!