Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SOS lenne 10-15 kilót lefogyno...

SOS lenne 10-15 kilót lefogynom (15 kiló az össz feleslegem, de 10 is elég lenne) a legrövidebb időn belül! Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Nem érdekel, ha egészségtelen, vagy visszahízom, de ez élet halál kérdés most. Köszönöm a válaszokat!
2014. ápr. 11. 19:10
 1/6 Mi közöd Tőle ***** válasza:
5%
Amputáció.
2014. ápr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
zsírleszívás
2014. ápr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elöször is vegyél egy könyvet, amiben benne van, melyik élelmiszer hàny kaloriàt tartalmaz. Az édességre (a süteményekre), a fehér kenyérre, és az alkoholra le kell hogy mondjàl. Probàlj meg, kb. 1'000-1'200 kaloriàt magadhoz venni naponta. Lehetöleg kevés, vagy semmilyen gyümölcsöt ne egyél az elején - a cukortartalom miatt. Legyenek fehérjedusak a menüjeid. Nemcsak ebédre, hanem estére is ehetsz szàraz (nem zsiros) hust (csirke, marha, stb.) Jo, ha szereted a halat, de ne panirozva készitsd el. Annyi zöldséget ehetsz, amennyi belédfér. Ha leveses vagy, az nagyon jo, mert az laktat (De: leveses tészta nélkül készitsd.). Jo, ha szereted a joghurtot, vagy akàr a tejfölt (kenyér nélkül!), vagy a turot. Sem kristàlycukrot, sem édesitöszert nem ajànlok. Ha ràdjön az éhség, két étkezés között, nàlam bevàlt a joghurt és a tejföl. A napi ötszöri étkezés szerintem jo. Vannak, akik a napi 3-szori étkezést javasoljàk, de nekem nem vàlt be. Mivel màr nagyon éhes voltam, igy sokkal többet ettem ebédre, mintha tizoraiztam volna. Van aki àllitja, nem kell szàmolni a kaloriàkat, de nekem ez sem vàlt be. Ha többet eszel, mint amennyire a szervezetednek szüksége van, nem fogysz. De ha éhezéssel akar valaki lefogyni, annak a jo-jo effektus - màr ugymond - elöre beprogramozott. Nemrég kiprobàltam az Almased nevü készitményt (por formàban vizben feloldando). Nekem bevàlt: az elsö héten 3 kilotol szabadultam meg. Egyetlen hàtrànya, hogy egyeseknél (akik hajlamosak rà) szorulàst okozhat. Azota 9 kiloval vagyok kevesebb, kb. 6 hét alatt. Nem sportoltam nagyon aktivan - kicsit lusta voltam, inkàbb hosszu és intenziv sétàkat tettem. Ha sportolsz a fogyi mellett, még több kilot veszitesz, és a böröd a nöi problémàs helyeken feszes marad. Irjàl, ha van kérdésed az Almased-del kapcsolatosan, vagy akkor is, ha egyéb kérdésed van.
2014. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ, kedves utolsó! :)
2014. ápr. 11. 19:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ún. 90 napos diétával 3 hónap alatt le lehet adni 15-20 kilót. De csak az első alkalommal, másodjára már nem szokott lemenni ennyi. Elég kemény 3 hónap, mozgás nem kell feltétlenül hozzá. Recepteket, tanácsokat találsz hozzá a net-en.
2014. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Reggeli 2 tojásos hagymás-gombás rántotta, fél liter zöld tea

tízórai 1 db alma

ebéd zöldség leves, natur szelet/natur hal szelet párolt zöldségek amennyivel jól laksz

uzsonna saláta sonkával, cottage cheese, natur joghurt

vacsora sovány túró kb 20dkg fahéjjal, citromléve, narancs reszelt héjával ízesítve

pórvacsora céklasaláta cukor nélkül

mozgás, mozgás

sok sok folyadék(nem édesítőszeres, cukros)

Sok sikert!!!!

2014. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!