Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért NEM fogyok? 40 éves nő...

Miért NEM fogyok? 40 éves nő vagyok.3 hónapja napi 700-800 kalóriát viszek be, és 1000 vagy 2000 égetek el az attól függ milyen napom van, mennyit tudok edzeni stb.3 hónapja csinálom ezt szigorúan ügyelve, hogy ne lépjem át a 800 kal. Bevitelt.

Figyelt kérdés
Gyenge vagyok mint a harmat, igazából nem is tudom, hogy tudok életben maradni ennyi kajával, de sikerült eddig, de a mérleg nem mozdult. Egy dekát nem fogytam. Először 1 hónapig terveztem ezt csinálni, hogy ennyire drasztikusan csökkentem a kal. bevitelt, de mivel a mérleg első hónap aztán a második hónap és most már a harmadik hónap alatt sem moccant meg, még minidg 70 kiló vagyok, így ma már sikítófrászt kaptam. Beteg vagyok. Én már másra nem tudok gondolni, csak arra, hogy valami bajom van ezért nem fogyok....miért nem fogyok??:-((((
2015. ápr. 8. 19:38
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Tényleg nekem kell?

Tessék, 2.-3. találat.

[link]


Azért nem szeretek linkelni, mert mindenkinek más stílus jön be, valószínűleg neked egy tök más cikk keltette volna föl az érdeklődésedet..

2015. ápr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Össze ne vitatkozzatok légyszi :-)


Nem is igazán eszem húst. Illetve nem mindennap. Ha elhagynám sem dőlnék kardomba, nem vagyok nagy hús fogyasztó, de abban biztos vagyok, és még emlékszem a tanultakra, hogy a hús NEM hizlal. Az fehérje, abból izom lesz. Vagy rosszul emlékszem?

Fáradékonyabb vagyok a kevesebb kajától, és gyengébb, de ettől függetlenül ellátom az 5 éves örökmozgó gyerekemet, focizok, szaladgálok, focizom vele, napi 3-4 x futok 20-20 percet, és napi 20 perc torna, felülés, guggolás stb. Tehát a gyengeség az nem azt jelenti, hogy kókadozom mint valami virág, csak érzem, hogy este 8-ra már elfáradtam, nincs erőm, inkább már ágyban lennék.

Emelném a kalória bevitelt, csak azért ragaszkodtam ennyihez, mert egyszerűen megőrültem, hogy nem indulnak meg a kilók lefelé. 1200-re meg fogom emelni, és elmegyek vérvételre.

2015. ápr. 8. 20:20
 23/30 anonim ***** válasza:

#13: Egy szintig még értem, az extra fehérjebevitellel próbálják a kalóriamegszorítás miatti izombomlási kockázatot csökkenteni... De tény, hogy túl sokat esznek. Elég hervasztó, hogy húst és túrót evők fehérjeporokat tolnak, mert félnek, hogy elvesztik az izmaikat... Ez durva és nem is jogos, csak éppen van ez a tévhit. Ja és amikor a 150 kilósnak 300g fehérjét ajánlanak, pedig nettó testsúlyt kéne nézni eleve, még ha nagy szorzót is használnak s nem számolják a növényi fehérjét...

(Mivel én ketogénezek, nekem különösen ellenjavallt a sok fehérje, viszont ez az életmód normálisan végezve vigyáz az izmokra.)

2015. ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
heti 3-4x futok, nem napi :-D szupernő lettem
2015. ápr. 8. 20:24
 25/30 anonim ***** válasza:

Szerintem meg azokat kéne elzavarni, akik szerint túlzásba lehet vinni a gyümölcsöt és a zöldséget.

Egyél 250 gramm fehérjét, nyugodtan. Testépítő vagy?

Testépítés során testsúlyonként 2g fehérjét írnak elő, szóval gondolom 125 kg vagy. Az úgy jó. (Vagyis 100 kilós testsúlyásnál a bodybuilder -ellenőriztem, jól emlékeztem- 183 g fehérjét ír elő. Szóval te minimum 120 kg vagy. Remélem.)

De komolyan a fejemet fogom amikor a kardióedzést végző hölgyeknek írják a reggel tojásfehérjéből készült rántotta, délben csirkemell rizzsel, délután csirkemell salátával, este túró féle étrendeket. Mi a francnak?

Egyébként érdekes, hogy csökkenti a hitelességem, hogy "ex-anorexiás" vagyok. Vicces. Mintha egy anorexiás nem ismerné a táplálkozási rendszert és az összes kalóriatáblázatot.:D

2015. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Veszett fejsze nyele ez az egesz kategoria.
2015. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Az egész egy agyrém:

A fehérjét túl lehet adagolni, de főleg a "ne tegyél macskát a mikróba" módszerrel: Ne együnk több fehérjét, ha nem hagytunk el semmit az étrendünkből.

De a diétához a minimum bevitelek felett a fehérjét lehet leginkább büntetlenül növelni, mivel a szénhidrátok nem fognak izmokat felépíteni, míg a fehérjét a szervezet tudja használni energiatermelésre.

A teljes kiőrlésű kenyér egészségesebb, de nem tartalmaz kevesebb kalóriát mint a fehér.

A szénhidrát egy diéta alatt a legelhagyhatóbb, mivel ha a szervezet azt a szükséglelet fedezi belső forrásból az nem probléma (elvégre ez a cél).

Egy kg fogyás jelentős energiahiányt követel. 3000 kalória a minimum, de láttam olyan oldalt, ahol 7-9000 kalória hiány/1 kg fogyás-t írtak.


A sonka alatt mit értesz?

2015. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
A kettő nem jelenti ugyanazt. De pont tőled nem várhatom el, hogy megértsd.
2015. ápr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Mekkora gyökér vagy, nem is tudom miért írok, fölösleges, te már így fogsz meghalni...:D

puszillak drágám, remélem találsz valakit aki szeretni fog, és nem azzal fog telni a napod, hogy valakinek a mentális betegségét használod fel sértegetésre. (Elég ingerszegény környezetben nőhettél fel:()

szia!

2015. ápr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
:-(
2015. ápr. 16. 09:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!