Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért NEM fogyok? 40 éves nő...

Miért NEM fogyok? 40 éves nő vagyok.3 hónapja napi 700-800 kalóriát viszek be, és 1000 vagy 2000 égetek el az attól függ milyen napom van, mennyit tudok edzeni stb.3 hónapja csinálom ezt szigorúan ügyelve, hogy ne lépjem át a 800 kal. Bevitelt.

Figyelt kérdés
Gyenge vagyok mint a harmat, igazából nem is tudom, hogy tudok életben maradni ennyi kajával, de sikerült eddig, de a mérleg nem mozdult. Egy dekát nem fogytam. Először 1 hónapig terveztem ezt csinálni, hogy ennyire drasztikusan csökkentem a kal. bevitelt, de mivel a mérleg első hónap aztán a második hónap és most már a harmadik hónap alatt sem moccant meg, még minidg 70 kiló vagyok, így ma már sikítófrászt kaptam. Beteg vagyok. Én már másra nem tudok gondolni, csak arra, hogy valami bajom van ezért nem fogyok....miért nem fogyok??:-((((
2015. ápr. 8. 19:38
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
68%
Es akkor honnan a fenebol vigye be a feherjet kedves vegan baratom? Zoldsegekbol? Persze lehet. A gond csak az, hogy kotve hiszem, hogy a kedves kerdezo naphosszat zoldseget fog enni, ha egyreszt szereti a hust, masreszt a zoldsegesstandot megvasarolhatna naponta, hogy a testtomegkilogrammonkenti feherjeadagjat bevigye. Jo vegannak lenni, en is voltam, jo volt a vekepem, de ez eletmod, nem felfogas.
2015. ápr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
55%
Kerdezo. Nem gondolkodtal azon esetleg, hgy mehismerd a tested mukodeset, mielott tonkreteszed puszta joakaratbol?
2015. ápr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%

Mi az hogy hagyja el a proteint? Ember, 55 kg vagyok, minden(!) orvosi lap, illetve a középiskolás biológia könyvem szerint 45 gramm proteinre van szükségem. 45. Érted ez mennyi? 200 gramm lencse. Ennyi.

Olvass már utána, nézem a fogyasztó étrendeket (nagyon érdekesek, ráadásul nem is tömegnövelőek), 50 kilós lányok 110, van hogy 130 gramm fehérjét esznek egy nap.

Ez normális szerinted? Nézz utána, több fehérjét eszünk, mint kéne..

2015. ápr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
68%
Jah, mert a fehérjét túl lehet adagolni... Ha nem ismered az alapokat, legalább próbáld meg nem osztani az észt, légyszíves.
2015. ápr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Mindent tul lehet adagolni. A feherjet is, aminek amugy meglehetosen kellemetlen tunetei vannak.
2015. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Eléggé túl lehet adagolni (jézusom, ezt komolyan el kéne magyaráznom?:oo), nézz utána, barátom. Segítek: google->fehérje túlzott fogyasztása, túlzott fehérjebevitel, ahogy tetszik.

Erről komolyan nem hallottál még? Üsd be kérlek, utána írj.

(Másrészt, gondolkozz logikusan: ha nem is lehetne túladagolni, attól még miért kéne?...)

2015. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Ne csodalkozz. Ebben a kategoriaban 10bol 9en papirnehezeknek hasznaltak a biologia konyvuket.
2015. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Jaj kérdező. Egy csomót égetsz, ha semmit se csinálsz. Én kb. 2000 kalóriát égetek el, ha nem mozgok, pedig se magasságom, se izmom, még hatalmas feleslegem sincs... Oké, sokan kevesebbet égetnek, de azért nem durván kevesebbet, főleg mozgással nem. Veszélyes az extrém kalóriadeficit.

Attól még fogynod kéne, durva koplalással az emberek tipikusan és többé-kevésbé gyorsan fogynak, hiszen a testnek kell az energia, nyilván felhasználja a tartalékokat (zsír, izom, csont, attól függ, mi kell s mennyire rosszul eszik az ember). Aki azt gondolja, hogy a test koplaláskor mindent raktároz, az mit gondol, fényből jön az az ezersokszáz kalória (ezerpárszáz, ha hosszú a koplalás és csökken az anyagcsere, de az sem megy olyan extrém könnyen és látványosan)?


A veganizmus kissé erős váltás lenne és sokunknak eszébe sincs meglépni. Így is figyelnem kell az étrendemre, úgy aztán főleg macerás lenne. A fehérje nem lenne gond, nagyon rákoncentrálva még ketogén étrend mellett sem, amit én követek és eszembe sincs abbahagyni, de azért sokkal jobb házi tojással :D Szimpatikus a veganizmus, olykor olvasok róla s mindig örülök, ha vegán ételt hozok össze, de én magam nem csinálnám. Nem is szép dolog elvárni másoktól... Én is elvárhatnám a vegánoktól, hogy ketogénezzenek, elvégre az is jó életmód, csak egyszerűbb kiegyensúlyozottan csinálni...

2015. ápr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

#16


Oldalt linkelj ha kérhetnélek!

2015. ápr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

"Jah, mert a fehérjét túl lehet adagolni... Ha nem ismered az alapokat, legalább próbáld meg nem osztani az észt, légyszíves."

Igen, ez tökéletesen bizonyítja:-D Ez majd annyira dicséretes, mint amikor egyik osztálytársam szentül meg volt győződve arról (18 évesen), hogy a négerek külön fajba tartoznak, és győzködte a biológia tanárunkat, hogy tessék utánanézni, ez így van..

2015. ápr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!