Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért NEM fogyok? 40 éves nő...

Miért NEM fogyok? 40 éves nő vagyok.3 hónapja napi 700-800 kalóriát viszek be, és 1000 vagy 2000 égetek el az attól függ milyen napom van, mennyit tudok edzeni stb.3 hónapja csinálom ezt szigorúan ügyelve, hogy ne lépjem át a 800 kal. Bevitelt.

Figyelt kérdés
Gyenge vagyok mint a harmat, igazából nem is tudom, hogy tudok életben maradni ennyi kajával, de sikerült eddig, de a mérleg nem mozdult. Egy dekát nem fogytam. Először 1 hónapig terveztem ezt csinálni, hogy ennyire drasztikusan csökkentem a kal. bevitelt, de mivel a mérleg első hónap aztán a második hónap és most már a harmadik hónap alatt sem moccant meg, még minidg 70 kiló vagyok, így ma már sikítófrászt kaptam. Beteg vagyok. Én már másra nem tudok gondolni, csak arra, hogy valami bajom van ezért nem fogyok....miért nem fogyok??:-((((
2015. ápr. 8. 19:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%

Mert ostoba módon koplalsz, s túlerőlteted magad, bár kétlem, hogy tényleg 1000-2000 kalóriát égetnél. Ettől csak hízékonnyá válsz, s ahogy tapasztaltad is, szenvedsz.


Normálisan kéne enni, megfelelő ételekből, normál testmozgással.

2015. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Mágikus szervezeted van. Ez az, amit soha, de soha nem értettem, pedig sokan állítják, hogy így van. Elvileg ez lehetetlen.

Én nagyon aggódnék az egészségem miatt, a súly másodlagos lenne, bár persze összefügg a kettő.


Amúgy a durva anorexiások évekig életben maradnak kevesebb s kiegyensúlyozatlan étellel, mozgással, miután már lefogytak. Bámulatos az emberi test, nagyon hatékonyan, lassan tudja felélni magát, mielőtt elpusztul. Persze egy ponton túl már visszafordíthatatlan károsodást szenved.


Mennyit ettél korábban?

70 kilósan én tuti nem koplalnék, még 84 kilósan se tettem... Annyi jobb módszer van, még ha egyeseknek sokáig is kell keresni a megfelelőt.

2015. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nem éhezem. Normálisan osztom el a kaját, jókat eszem, csak nem zabálok, és odafigyelek, hogy zömében saláta legyen, kevés szénhidrát, zsír is minimális. Lecsökkentettem az adagomat, emiatt vagyok gyenge. Máshogy nem tud az ember fogyni csak úgy ha többet éget mint amit bevisz.
2015. ápr. 8. 19:46
 4/30 A kérdező kommentje:

Mágikus? Mágikusan tartja magán a zsírt :-))

Nem ettem sohasem sokat, egy kedélyjavító miatt meghíztam, de azt már nem szedem, de a kilók nem mozdulnak. Keveset eszem a 70 kilómhoz képest. 2 szelet teljes kiőrlésű kenyér, 1 szelet sonka vagy tojás a reggelim tejeskávé, víz, ebéd 1 adag, nem nagy adag egy normális adag bármi, ha zsírosabb vagy tészta vagy burgonya étel van akkor a normális adagom felét eszem csak meg, víz tejeskv. Uzsi vmi gyümölcs esetleg....de inkább csak kv. vacsora, saláta, 1 szelet sonka,pár deka sajt, olivaolaj, balzsamecet, víz. Ennyi.

2015. ápr. 8. 19:50
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak azzal az aprósággal nem számolsz, hogy ha túl alacsony a kalóriabeviteled (igen, az), akkor nem égetésről van szó, hanem arról, hogy _éhezik_ a szervezeted, minden, amit magadhoz veszel, azonnal kényszerből elraktározódik. Minden. Amit elégetsz, gyorsan be is építed másból. Sürgősen emeld meg legalább 1400-1500-ra, egyél (telítetlen) zsírt, szénhidrátot is.
2015. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Feherjebeviteledrol nem irsz egy szot se. A salatabn semmi tapanyag nincs onmagaban. Nem csoda, hogy nem fogysz es gyenge vagy. Mellesleg a kondigep altal kiirt kcalnak kb a fele igaz. 800 kcalt a szervezeted siman felhasznal ha csak uldogelsz egesz nap.(Testhomerseklet, keringes, etc. fenntartasa). Nem a drasztikus megvonas a megoldas, mert csak az izomzatod bomlik le es zsir ott marad a borod alatt es nem lesz alakod.
2015. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
0%

Egyszerű. A tej azért van, hogy felhizlalja a pici bocit, és ugyanezt teszi az emberi szervezettel. Vegyél kókusztejet, hagyd el a joghurtot, túrót, minden tejterméket.

Hagyd el a húst! Esküszöm, próbáld ki. Keress vegán recepteket, csak úgy repülni fognak a kilók.

Igyál legalább 2 liter vizet. Ne igyál egy deci alkoholt sem(vörösbort se, semmit!). Egészséges, de csak ha lefogytál, egyelőre hátráltat.

Egyél legalább 1200kcalt. Please. Gyógyult anorexiásként tudom, hogy milyen nehéz átállni több kalóriára.

Csak a kedvemért, próbáld ki a vegán életmódot. Csak egy kicsit:) Baromisok zöldség, gyümölcs(akármikor!!), reggelire zab, keress kedvedre való rizses-krumplis-teljeskiörlésű tésztás zöldséges ebédeket. (levesek, raguk!)

És gyümölcs, zöldség, gyümölcs! Mondhatni korlátlanul.

2015. ápr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
78%
Hagyja el a proteint, de tolja magába a cukrot. Zseniális, hogy én erre miért nem gondoltam.
2015. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%

Most olvaslak: tejeskávé mehet, kókusztejjel, vagy bármilyen növényi tejjel ami tetszik.:) Van már 500 forintért is per liter, és megéri. Hidd el!

Salátát amennyit csak szeretnél! Legyen olyan változatos amilyenné csak tudod tenni: cukkinivel, padlizsánnal...amerikai káposztasaláta, babsáláták, lencsesaláták..ezekben mind rengeteg fehérje van.

A sajt az tömegnövelő tehéntej, a legrosszabb:D

2015. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Fehérje + mozgás.

Legalább a hangulatodat is javítja és a testzsír% csökkentésen keresztül az alakodat is.

2015. ápr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!