Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kevésbé hizlaló gyümölcsök?

Kevésbé hizlaló gyümölcsök?

Figyelt kérdés
A banánban pl sok a gyümölcscukor, írnátok léci olyan gyümölcsöket amiket nyugodtan lehet enni?

2015. ápr. 5. 10:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Hát, az én játékomban (de persze mindenki játszhat más szabályok szerint) mindig számos ismeretlen tényező van. Így pl. egy kalóriaszükséglet meghatározhatatlan, csak kísérlettel közelíthető esetleg valami nagyon ügyes módszerrel mérhető, hát ha elég jó a mérés módszere.. mindenesetre ez nem valami egyszerű dolog, átlag ember ilyenekkel nincs tisztában, csak saccol.
2015. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
28%
Aha...szal ha valaki megeszik napi 2 palacsintat, amivel ki keriti a napi belott kaloriadeficitt, es mozog 1 orat, szep feszes csini lesz. Gratulalok. Ezert veszett nagy baromsag a kaloriaszamolgatas azoknak, akiknek fi gjuk nincs a tapayagok milyensgerol. Csak, hogy idezzek egy e heti gyingyszemet: 1200 kcalt eszem. Reggelire ettem 1 szelet kenyeret sonkaval, ebedre tk tesztat sajtszosszal, vacsira gyumolcsot, este 6 utan semmit. Ergo: 3x zabalt 1 nagyot(a helyett, hogy tobbszor enne egy kicsit). Ket etkezes koszott, valsz. kvaehes volt, amire razabalt egy nagy halom gyorsan felszivodo ch-t, amibol a vilagon semmit nem hasznosit a szervezete, felcsapta a vercukorszinjet, ami aztan hitelen lement, gyanitom morgott is mert ehes, ingerult stb. Majd este 6 utan, ugy h pl 10 es ejfel kozott fekszik megint nem evett semmit es kvaboldog hogy ehes, mert akkor fogy. Isten barmai....a kaloriadeficit nem arra van, hogy kiszamold mennyi kenyeret, tesztat, sutit ehettek ez alatt. Szemet kajakkal is a hataron belul lehet maradni, de mivel azokban semmi hasznosithato tapanyag nincs 1. Kisz...jatok, 2. Zsirkent elraktarozodik.
2015. ápr. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Még kalóriadef. mellett is raktározódhat valamennyi zsír?


Ezen sokat gondolkodom, szerintem a gyors szénhidrátok eleve átállítják az anyagcserét (hiszen nem csak a vércukorszintre vannak hatással, hanem nyilván az inzulinszintre is) eleve zsírraktározást okoznak és csökkenthetik a napi anyagcsereigényt is. Hiszen ez egy változó, hormonálisan irányított energiaigény, függ az étkezéstől, tápanyagoktól is.

2015. ápr. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hiaba lossz be egy napi fix kaloriamennyiseget magadnak, ha szemet kajakbol viszed be, melyeket a szervezeted nem tud hasznositani. Semmi feherje, semmi vizben nem oldodo rost. Szornyulkodve nezem egy egy dietazo napi etkezeset, a sok hulye meg biztatja is, hogy persze nem gond, egyel meg egy sutit, hiszen nem leszel kaloriapluszban. A kaloria foglmaval nincsenek kepben az emberek. Aztan csodalkoznak, hogy a merleg a kivant sulyt mutatja ugyan, megse formasak, esetleg narancsoruk is van es az esszeru etrenden kivul barmire kepesek volnanak, meg varazsolni is megtanulnanak, ha nem kene megdolgzni a kivant eredmnyert. Az osszes ilyen modszer: 90 napos, kaloriaszamolgatos, norbi(ami ugyan kezdesnek nem rossz, de somloival nem lehet dietazni hosszutavon, ezt pont vele targyaltuk ki evekkel ez elott), kaposztalves kura, stb kura olyan emberek agyszulemenye, akiknek halvany fingjuk nincs a testuk mukodeserol(amit szerintem egy dieta elkezdese elott minimalisan illene orvosolni) es gyorsan varnak marha latvanyos eredmnyre. Nyilvan a sok birka bekajalja. Nincs az az istenverte szelsoseges modszer, amiert a tested hajlando lsz maskepp mukodni mint eddig. Szabalyok szerint mukodik az anyagcsere, a felsziodas, a keringes stb. Beb...szna, ha holmi sztarieta miatt ez felborithato lehetne.
2015. ápr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Egyetértek, csak én már nem szörnyülködök hülyéken.


Biztos tudják mi a jó nekik, nem állok úgy a dologhoz hogy én vagy mások jobban tudnánk hogy mi a jó az itteni kérdezőknek. A hülyeség döntés kérdése amúgy, joga van mindenkinek hozzá.. :)

2015. ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!